Jump to content

slike forumaša


Recommended Posts

Pazi, ja sam imao prilike igrom slučaja da koristim više programa iz Navision grupe, i Navision mi je ubedljivo najbolji. Čak bih se usudio reći i intuitivan utoliko što ako znaš kako da uradiš "jedno", možeš lako da to prebaciš na "drugo", i sam izgled je ok, nije neka "budževina" itd.

e laki, kako sortiras prikaz po kolonama u navisionu? :)

upravo

da ne govorimo o situacijama da small/mid firma u svetskim okvirima (kod nas je mid ako ima 100 ljudi) uzima Nav jer im je SAP preskup. MS je tu pametno odigrao, jer se nisu izložili da pucaju visoko, već su videli deo tržišta gde mogu da zarade pare

ms je kupio navision tipa 2003 - i upravo su na nivou te godine ostale funkcionalne mogucnosti tog softvera

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Liči ni na neku frizuiru koja se furala 30tih i ranih 40tih.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

posto mi je slika sa proslave pobede protiv hrvata obrisana, moracu sad da okacim neke stare slike!

nadam se samo da nisu uvredljive za neke clanove

2006.

NfKYR.jpg

SRBI NEBESKI NAROD!

Ali ovde su se sve generacije svih skola iz svih mesta slikale :D

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...