Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

realno smara igra nije to to,igrace je zbog kesha al malo ljudi ce videti taj kesh zato sto moras dobro da se zabodes imas uslove da bi zaradio nesto od igrice.. dok vecina cs 1.6 zato sto vole igricu i malo ljudi u svetu zivi od nje al opet se igra [:o)]

Link to comment
Share on other sites

Zasto si ubedjen da ce novi CS biti govno? Trenutno je u beti a posledji update je bas dosta stvari promenilo na bolje. Plus ce valve da support-uje igru van izlaska kao sto radi sa tf2, l4d i njihovim ostalim igrama.

Зато што сам лично играо игру,и зато што на интернету постоји можда 5 људи којима се игра заправо свиђа? Да ли знаш да GO уопште ни не прави Valve већ студио HPE у сарадњи са Valve-ом? Прочитај горе интервју што сам окачио,и схватићеш да и Valve-а много заболе туки за овај "CS". Зар мислиш да желе да направе екстра игру да би тај посао дали "компанији" која је према многим Source играчима више уништила CSS него поправила са апдејтовима? Узми пример Dote2 и схватићеш шта значи више него одличан наставак свог претходника. Могу мислити само шта ће се десити само кад Dota2 изађе а плус ће бити f2p,када већ сад има масу турнира укључујући Dreamhack,док GO стоји у месту и нада се некој милостињи.

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam i sors i csgo i samo cu reci da je hitbox u tim igram vise nego ocajan... bukvalno je random ! Smokovi i fleshevi su do jaja uradjeni ali opet kazem cemu igranje takvih igara gde su ljudi vise gledali da ulepsaju igru i dodaju kupatila kuhinje lampione drvece i svakojake gluposti umesto da porade malo na hitboxu ? Znaci ruke sam pojeo dok sam igrao sors jer likovi me ubijaju konstantno na principu CTRL + MOUSE1 ... znaci metak po metak zaboravi nego lepo raspalis po rafalu i ako ubijes nekog srecan si ! 1.6 je dosta drugacija od ovih igara i ko bolje puca mapu taj i dobije na kraju dok u sorsu i csgo je to sasvim drugacije .Cekamo svi taj legendarni nastavak za promod pa cemo videti jer je to jedina igrica koji moze da zameni pravi 1.6 kanter a ne ove pokusaje od igrica .

Link to comment
Share on other sites

cs promod je odlična opcija za nastavak cs-a i ljudi iz valvea su kreteni što nisu nju uzeli i doradili. pogotovo što je skoro pa gotova igrica.

i neverovatni su kreteni što ne obraćaju pažnju na igricu (mod igrice, čak) koja je doživela najveći uspeh od svih njihovih igara.

dakle, dokle god valve drži tapiju na cs, ništa od njega.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na ESWCu će se igrati CS:GO, sad razmišljam da li se uopšte maltretirati oko organizovanja CS:GO kvalifikacija. U svakom slučaju sačekaću kraj avgusta/početak septembra da vidim da li će plebs da počne da ga igra.

vodis me kao pomocnika realno?

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

imho, treba cs:go staviti kao zvaničnu igru na svim velikim turnirima i dropovati 1.6. bukvalno napraviti presek, i svi kanteraši i sorseri (pro ekipe na prvom mestu) da pređu na njega asap.

ako se to ne desi, cs:go neće privući dovoljno mase da bi bio interesantan velikim turnirima i kanter će umreti u bliskoj budućnosti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...