Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

E sve je u redu, dok ne dobijem u timu 4 rusa, ala Boze zla. Niko nece da kaze info na engleskom , samo ruski makljaju, kad im nesto prigovorim odma pocne neka svadja na ruskom.

Ako ih ja ne slusam sta oni kazu, ladno me kikuju iz meca i dobijem ban sto mi je najgore. Udjem jednom u 10 dana da odigram , po 2-3 meca i odma u kost , rusi. 

Oni pretezno igraju dd2, pa onda ja igram samo mirage,cache,overpass i nekad inferno.

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

realno moram da se ukljucim na ovo temu... na mec mejkingu nisam sreo gore ljude nego nase,bosance i svedjane,mada to sve ide od coveka do coveka ali uglavnom sam imao problema sa njima... jednom mi se dogadilo kad sam se borio za globala,da mi 3 puta zaredom upadnu 4 bosanca stakovana i kikuju me pri kraju mapu :)

<3 Dorica

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ono sto sam pricao da cu da sacuvam 100 odigranih partija da bi video u koliko njih je bilo citera, posto sam bio ubedjen da ih je bilo bar u 60%. Nisam izdrzao 100, zgadila mi se igra posle 52 partije. 

Capture.PNG

Kada su upgrade-ovali sajt sve odigrane partije su prebacene na draw, zato je 28. W/D/L nije tacan zbog toga.  

Prilicno sam siguran da ce preci 80%. 

Inace sajt je www.vac-ban.com

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...