Jump to content

Lek koji ubija sve viruse


samir^b

Recommended Posts

Stručnjaci laboratorije Linkoln Instituta u Kembridžu (Masačusets, SAD) napravili su lek DRACO koji leči sve tipove bolesti izazvane virusima - od obične prehlade, gripa, pa do ebole i side. Ovaj lek mogao bi, prema mišljenju stručnjaka, da postane najveće medicinsko otkriće od pojave antibiotika.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/270900/Pronadjen-lek-koji-ubija-sve-viruse

http://www.dailymail.co.uk/health/article-2024492/Greatest-discovery-penicillin-Scientists-work-drug-cure-viruses--including-flu.html

Read this now, because you wont read it again. Drug corporations will lose trillions in profit, so will do everything in their powers to stop this drug from being publicly available. The usual root is to buy the patent and lock it away. This trick has already been used for many very beneficial drugs.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ovo je cover-up za nešto drugo 100%, i to uspešan. Namerno poture ovako nešto da bi se ljudi primili, a nakon toga se dokaže da je prevara, sranje ili da uopšte ni ne radi. A ono što stvarno negde neko otkrije, uspešno i primenjivo, ostaje sakriveno od očiju javnosti i pripremljeno za odabrane... moje mišljenje, pošto sam taman odgledao onaj prokleti Splice, te sam u mračnom raspoloženju.

Link to comment
Share on other sites

Moj komsija, da je ziv naravno, indzektovo bi ovo sebi preventivno, kao sto je uradio i sa vakcinom protiv Svinjskog gripa.

Salu na stranu, naravno da postoji neki nama skriven razlog za leakovanje ove informacije u divljinu, a na nama je ili da begamo na Mauricijus(poz dvini!) ili pak da ignorisemo zdrav razum i dozvolimo Ministru duveze milion test jedinica sumnjivim putem cim to bude bio u mogucnosti.

infidel

Link to comment
Share on other sites

Cek, a koji virusi ne prave? Koja je razlika i klasifikacija virusa tih koji prave dvostruki i koji ne prave...?

cirke sam i ne secam se tacno, a mrzi me da trazim...imas dnk i rnk viruse, ovi drugi prave dvostruki rnk lanac pri razmnozavanju, a dnk bi trebalo da mogu bez toga da se repliciraju...tj neki razmotaju dnk pa od dva lanca kopiraju svaki u novu rnk posebno pa spajaju...a neki carevi kao hiv imaju jedinsven enzim u celom zivom svetu, reverznu transkriptazu, koja moze direktno od rnk da pravi dnk...to je obrnut proces od normalnog, jer se svugde u prirodi od dnk pravi rnka...u svako slucaju nemaju svi virusi tu kljucnu stepenicu u replikaciji koji ovi tvrde da su blokirali

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovo je cover-up za nešto drugo 100%, i to uspešan. Namerno poture ovako nešto da bi se ljudi primili, a nakon toga se dokaže da je prevara, sranje ili da uopšte ni ne radi. A ono što stvarno negde neko otkrije, uspešno i primenjivo, ostaje sakriveno od očiju javnosti i pripremljeno za odabrane... moje mišljenje, pošto sam taman odgledao onaj prokleti Splice, te sam u mračnom raspoloženju.

Ambroziju dobijaju samo oni sa keshom i konekcijama, skenjase NSF odavno [:)]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...