Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

video sam sad u germaniji Löwenbräu bure od 5 litara za 6 jura...

paulaner 12kom + krigla 10 jura...

u barsi sam naleteo na ficka koji toci sangriju i pivo u staklenim peharima od 13 litara,cena sitnica, 130 jura:P:)

njihovo neko pivo Estrella Damm koje najvishe ubijaju koshta oko 0.5 centi, nije loshe...

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

los ti edit, a i to pivo (estrella) je retko lose :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ok, da preformulisem, meni je retko lose :)

nekako je blago, vodnjikavo, kiselkasto, cini mi se nedovoljno gazirano, i uvek nedovoljno rashladjeno gde god sam pio. bzvz su mi i tocena i konzervirana varijanta. mahou mi se cini malo boljim.

moze da se pije, al' nije neki gusht. s druge strane, kad uzmes u obzir podneblje i klimu, pitanje je i da li bi prijalo neko "teze" pivo.

bio sam u nemacku da pijem piva, to mi je dovoljno za poredjenje :tf:

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam, pio sam neka svakojaka tocena u sva 3 grada, i sva su im nja. da, da, mahou je bas mek pivo :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Izađem ti ja jutros, a ono tmurno nebo i neko peče paprike. Ah ta jesen u najavi

Isto i kod mene, odma me pukla neka prijatna nostalgija.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa vanja ako nije car rura, ja ne znam ko je!!!!!!!!!!

pa to je meni i tebi!I Dobrivoju!Ali mali aca zeli samo krem de la kremu da se javlja!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...