Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

ako siti dobije utd sledeće nedelje, i izjednače se po broju bodova, jel se gleda gol razlika, ili međ. susreti (mada i po jednom i po drugom kriterijumu siti ima prednost)

gleda se gol razlika, tu je siti mnogo bolji

čini mi se da junajted ima +53 a siti +60, sa današnjim tekmama

uglavnom, ako siti pobedi u sve 4 tekme koje su im ostale, osvajaju titulu

iskren da budem, kapiram da će im biti teže na gostovanju njukaslu nego protiv junajteda

 

 

Link to comment
Share on other sites

RvP proglasen za igraca godine u PL!

NB9Da.jpg

Najbolji mladi igrac je Voker iz Totnama

pQSDD.jpg

ekipa:

Premier League team of the year: Joe Hart (Man City), Kyle Walker (Tottenham), Vincent Kompany (Man City), Fabricio Coloccini (Newcastle), Leighton Baines (Everton), David Silva (Man City), Yaya Toure (Man City), Gareth Bale (Tottenham), Scott Parker (Tottenham), Robin van Persie (Arsenal), Wayne Rooney (Man Utd).

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Jadna ta liga gde je Koloćini u prvih 11

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koji idiotizam..kao ajde da isostujemo njukasl jer su pokidali ove sezone..ajde da im stavimo nekog igraca, eto neka bude KOLOCINI..

jeeeeebote..Papis, Hatem I Ba sede i placu sto nisu dobili mesto..a na treningu ih cupavi zajebava `njanjanjanja vi ste dali 1000 golova ali ja sam u prvih 11 lige njanjanjanja`

sledeci ponedeljak spektakl..a njuka stvarno ako dobije sledece nedelje imace viska bodova i da zajebu jednu tekmu do kraja..posto se totenhem raspada potpuno..kapiram i da ako celzi uspe da udje u finale ls da ce sve potpuno da daju na to i da ih nece mnogo zanimati cimanje oko cetvrtog mesta..

Link to comment
Share on other sites

jebote sad kad gledam nesto komentare po ovim forumima..kolko ni jedan jedini procenat navijaca njuke nije verovao da ista dobro moze posle onakvog proslog leta da im se desi..otisao najbolji strelac (Nolan), kapiten i lider (Barton) i pouzdani Enrike..a dosli za epl neprovereni Santon i Kabaje i da kazes da je iz tog ugla jedino Ba delovao kao dobra investicija..navijaci i dalje kivni i besni na vlasnika jer je prodao kerola..svakako da niko nije smeo da se kladi ni na top 8 finis na tabeli a kamoli jurnjavu za ligom sampiona..i to sve sa Pardiolom..:)

Link to comment
Share on other sites

a dobro ben arfa je pola sezone bio rezerva,ali demba ba i kabaje su pokidali,tj. ba je imao nesrecu da ga je papis sise unistio,a njega verovatno nisu hteli da ubace jer je odigrao desetak meceva:) Ali kolocini jebote,umirem:) Iznenadjuje me sto nema Baneta u prvih 11,ali jbg,verovatno je kudravi magarac zauzeo njegovo mesto

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

čini mi se da Mariner sudi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

NE NEGO SU SVESNI DA CE CELZI UZETI LS :*

enivej, MARKO MARIN U CELZIJU \o/ veliki sam obozavalac malca :)

this :)

sto se tice marina videcemo kako ce se snaci na ostrvu...

btw ovo sam ocekivao od njuke.

i da, everton je napravio fantastican potez dovodjenjem nikice :)

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...