Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

meni je tekma bila sasvim ok, prava borbena, za titulu. sasvim ocekivano 0-2 ko me jebe ovako retardiranog sto nisam to i igrao, 2.15 kvota.

ali, ponavljam, totalno ocekivano.

fergi je isao na iks, nadao se covek da ce moci da se odbrani ne konkretnim autobusom, vise prividnim :)

mislim da bi uspeo u tome da kompani nije dao gol. da je ostalo 0-0 poluvreme i siti bi se uspanicio i sevnula bi neka kontra junajteda.

ovako, sve oci su uprte u sledeci mec sitija protiv njuke u gostima... subota 16 ja mislim!

jedva cekam :)

Link to comment
Share on other sites

meni je tekma bila sasvim ok, prava borbena, za titulu. sasvim ocekivano 0-2 ko me jebe ovako retardiranog sto nisam to i igrao, 2.15 kvota.

ali, ponavljam, totalno ocekivano.

fergi je isao na iks, nadao se covek da ce moci da se odbrani ne konkretnim autobusom, vise prividnim :)

mislim da bi uspeo u tome da kompani nije dao gol. da je ostalo 0-0 poluvreme i siti bi se uspanicio i sevnula bi neka kontra junajteda.

ovako, sve oci su uprte u sledeci mec sitija protiv njuke u gostima... subota 16 ja mislim!

jedva cekam :)

Mislim da vec sad u nedelju, 6. igraju. A i 2. je vazna utakmica, Chelzi - Njukasl.

Link to comment
Share on other sites

da, al' lupeta za sve pare

visko?Daj konkretan primer,ja bas mislim da se on ne trudi da lupa jer je on teniski trener,koji je postao fudbalski komentator zato sto mu je konkurencija uber retardirana :) Od ovih nasih komentatora recimo da ima najgotivniji glas (pored Sarenca :))),i kada prenosi fudbal,odradjuje posao po meni,nista spektakularno,ali barem ne razmisljam o tome sta prica,dok me Aca ili Miljajevic ubace u rejdz mod za sekundu...o mrtvaku gojku da ne pricam,on jes da ne prica nista,ali ne zna ni da prepozna igraca:)

meni je tekma bila sasvim ok, prava borbena, za titulu. sasvim ocekivano 0-2 ko me jebe ovako retardiranog sto nisam to i igrao, 2.15 kvota.

ali, ponavljam, totalno ocekivano.

fergi je isao na iks, nadao se covek da ce moci da se odbrani ne konkretnim autobusom, vise prividnim :)

mislim da bi uspeo u tome da kompani nije dao gol. da je ostalo 0-0 poluvreme i siti bi se uspanicio i sevnula bi neka kontra junajteda.

ovako, sve oci su uprte u sledeci mec sitija protiv njuke u gostima... subota 16 ja mislim!

jedva cekam :)

FERGI POKUSAO KAO ROBI NA JNA,ALI MALI JE TIM JUNAJTED DA BI MOGAO DA IGRA KAO ZVEZDA,HIJAO,JEBI GROBARE,JEBI KORNJACU,JEBI JUNAJTED!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

visko?Daj konkretan primer,ja bas mislim da se on ne trudi da lupa jer je on teniski trener,koji je postao fudbalski komentator zato sto mu je konkurencija uber retardirana :) Od ovih nasih komentatora recimo da ima najgotivniji glas (pored Sarenca :))),i kada prenosi fudbal,odradjuje posao po meni,nista spektakularno,ali barem ne razmisljam o tome sta prica,dok me Aca ili Miljajevic ubace u rejdz mod za sekundu...o mrtvaku gojku da ne pricam,on jes da ne prica nista,ali ne zna ni da prepozna igraca:)

ajd' shto mesha igrache pa je par puta izlupetao imena, nego je i spomenuo kako ce siti prenociti na prvom mestu ako pobedi (o.O) i imao je josh par gafova al' se sad ne secam konkretno :)

Link to comment
Share on other sites

nema kome ni na skajpu, jako zelim objasnjenje junajtedove igre. ozbiljan sam

javio si se pravoj osobi da ti objasni te stvari :tf:

mada, neko moje skromno misljenje - fergi je krenuo sa tipicnom postavom koju izvodi kad se ukenja na nekom gostovanju, igra jebeni park koji od februara nije odigrao ukupno 20 minuta

valensija na klupi a onoj retardiranoj cigansturi klisi prska familiju celu tekmu

mada, sa druge strane, junajted je primio pogodak iz prekida sto mozda pokazuje da postava i taktika nisu bili losi vec da su se fergijevi dementi ukenjali, runi je igrao kao da sa njim upravlja stivi vonder (oprosti mi boze)

da je valensija igrao od pocetka i da je runi bio makar malo normalniji, mozda bi i pobedili, s'obzirom da su ovi promasivali i stekali se nesto vise od 30ak minuta

na kraju, drago mi je sto je siti pobedio, imaju bolje igrace, bili su na 1. mestu tokom duzeg perioda i jednostavno mi je neprirodno da junajted sa onakvim timom uzima titule i ucestvuje u finalu lige sampiona (prosle godine :) ) - valjda ce se ova [gruja]kornjaca[/gruja] opametiti i dovesti hazarda i m'vilu, ako ne, iskreno se nadam da ce ih karlos, mario i roberto prskati jos jace i jos ubedljivije

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

kolko se folira ovaj koma, svi mu se ispišali u facu i sad kao "trebalo je siti da pobedi". Sine, ne seri 'leba ti

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kolko se folira ovaj koma, svi mu se ispišali u facu i sad kao "trebalo je siti da pobedi". Sine, ne seri 'leba ti

to je tvoje misljenje, ja ne znam sta je trebalo da napisem?

JEBEM TI SITI POKRALI NAS JEBENI NAFTASI

je l' to bolje?

uglavnom, postovao sam ono sto mislim i stvarno ne zelim vise da diskutujem oko tih gluposti koje pominjes

 

 

Link to comment
Share on other sites

to je tvoje misljenje, ja ne znam sta je trebalo da napisem?

JEBEM TI SITI POKRALI NAS JEBENI NAFTASI

je l' to bolje?

uglavnom, postovao sam ono sto mislim i stvarno ne zelim vise da diskutujem oko tih gluposti koje pominjes

brate, ishejtovaću te kad pokušavaš da se učepiš celom forumu, kao i treba oni da uzmu titulu

navijao si za junajted, izgubili su, sačekaćeš prelazni rok i nadati se kagawi, snajderu i co, i to je to, pusti me drugih priča

Kad je Fergi sa sličnim postavama uzimao bodove, kenjao si kako je to trenersko znanje, iskustvo i sl. Kad su ranije sedeli Young i Valencia na klupi, takođe si uvek branio kornjaču, a sad si najveći kritičar, nigga pls

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Huntelaar će da isfejluje u PL samo tako

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...