Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

alo bre,sta je sa ovim retardiranim Etkinsonom,kako je Baloteli i dalje na terenu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zasluženo, najmanje je loš Utd ove godine u Engleskoj. A City sa Manćinijem nema šta da traži

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo tek sam sada video sta je baloteli sve u radio...

pa jebo te, trebao je crveni odma da dobije posle onog prvog starta nad songom.

stvarno se ponasa kao bik bez mozga.. preglupa razmazena crncuga koja ne zasluzuje da ima to sto ima.... debil, a mnogo ga gotivim, jos uvek... za sada...

Link to comment
Share on other sites

realno da sam navijac junajteda seo bi u cosak sobe i poceo bi da placem zato sto navijam za tako jadan klub..

i zato sto je moj trener covek koji ima obraz kao djon od airmaxa i koji mrtav ladan kaze

`Referee had to dismiss Derry, he had no choice. `

pazi u subotu sam mislio da sam sve video..kada je sudija milanu protiv fiorea sudio penal tako sto je maksi lopez udario nastasica i ovaj je pao i sudija je reko ma penal za milan bre..a onda sam gledao mancester qpr..nit je faul, nit je penal a crveni ne bi ni Tole organizovao, bilo bi ga sramota..

to je bar treca cetvrta kradja koju gledam uzivo ove sezone..protiv celzija dva sumnjiva penala, protiv fulama kerik s ledja u meso u kaznenom u 80 i nekom minutu..i sada ovo..jebes ti to, da je sad razlika naprimer 4 boda ili 5, ne bi bilo tek tako gotovo..nije nesto da gotivim city ali barem nisu jadni i ne sude im penale i sranja kad god zatreba..

Link to comment
Share on other sites

da, man sitiju je bash falio tevez pored dzeka, aguera i balotelija. razlog neuspeha sitija ne treba, svakako, traziti u napadu. po meni mislim da su morali da porade josh malo na odbrani ili na defensive midfilderu jer ne mora svaki napad da ukljuchuje svih 10 igracha

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da, man sitiju je bash falio tevez pored dzeka, aguera i balotelija. razlog neuspeha sitija ne treba, svakako, traziti u napadu. po meni mislim da su morali da porade josh malo na odbrani ili na defensive midfilderu jer ne mora svaki napad da ukljuchuje svih 10 igracha

ili im nista ne fali sem trenera? mislim, po imenima niko nema jacu ekipu u PL i sire

~~

Link to comment
Share on other sites

man sitiju nista nije nedostajalo osim forme davida silve iz prvog dela sampionata

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...