Jump to content

Paradajz


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

što je u poslednje vreme jako teško naći, sve neki paradisovi od kilu bez ukusa i mirisa

dobrog paradajza nema pre jula. sve pre toga je uvozno ili iz staklenika i nema nikakav ukus. uopste nisu slatki

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

dobrog paradajza nema pre jula. sve pre toga je uvozno ili iz staklenika i nema nikakav ukus. uopste nisu slatki

Ili ako imas sopstvenu bastu i zasadis rani paradajz.

A da i moras lepo da ga zalivas ako nema kise, a i sladak je.

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Mani baštica fino ide, još nedelju, dve i bit će paradajzli ohoho :))))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Suviše gorak da bi bio voće, suviše sladak da bi bio povrće. Jes' da nećeš da stavljaš kajsije u šopsku, al' nećeš ni da sečeš paradajz u voćnu salatu [xx(]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

istina! mada, ja jabuke ljuštim, ne znam od čega je tačno ali ako pojedem neoljuštenu jabuku 9/10 slučajeva mi je muka skoro do povraćanja posle :/

Crni luk se jede ko jabuka :tf:

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

onda je individualno!

ja pohasam ponekad papriku ili saNgarepu same, znaci da ih turim u voce. paradajz mi je bio voce kad sam bio klinac, pa je onda prestao.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...