Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Uspavao se, došao na posao, nema nikoga u konc-elariji ne znam ni dal je neko primetio da me nema, klima mi je crkla juče u pola 5, počela da ispušta vodu iz unutrašnje jedinice, sad sedim i polako se kuvam a tek je pola 11...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

pomodreli mi prsti,i dobar deo noge,kontam da je to dobro ili da cekam da mi otpadne noga?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Izašao "Golden Cobra", dooobar novi Bizkit.

Koji sam mamlaz kad se oduševim malim stvarima. Skinuo sam Smooth Scrool za Chrome i skrolujem k'o nezdrav.

E, nije vrućina.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

e izvini, mislio sam da sam rekao. Pa idem u Toronto u septembru, na mesec dana. Imam tamo tetku, tecu i dve sestre, zive tamo 15 godina, pa eto malo da ih posetim. :)

do jaja, toronto je super, gl hf :)

razmisli da se iscimaš i za US vizu (mislim da su pojednostavili dosta sada) pa da odeš do čikaga npr.

Link to comment
Share on other sites

gotov sa treningom, cokim nemketa :*

jel neko zna gde je kafana mali balkan? idem se prebijem pa da iskrivljen dodjem na rur sket

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ortaku se desilo najvece sranje, kupio iz ny kartu do bga preko toronta. nije imao kanadsku vizu i u torontu ga ne puste u avion za bg i vrate ga u ny. ode karta ko da je nije ni bilo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...