Jump to content

RUR MAJICE 2011


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok ne dođe čili, da probam da odgovorim:

a) Na PM sa narudžbinom bi trebalo da se odgovori negde između tog procesa naručivanja i slanja, odnosno kad se vidi da li ima majice na stanju i da će biti spakovana i poslata. Ako pak misliš da nešto duže čekaš na odgovor nego što bi trebalo, repostuj.

b) Trollface nije ni nalepnica ni digitalna štampa :) Te štampe su dobre za male količine, pošto mi radimo veće uvek, onda ne štampamo tako.

c) Pošto je sinoć oko 23h i dalje bilo plave RUR M Pixel, kapiram da je ima i dalje, tako da javi Čiliju da ti ostavi, rezerviše, šta god.

Link to comment
Share on other sites

2.jpg

3.jpg

iz kog razloga su ove majice izbacene iz proizvodnje kada su imale dostojan broj glasova, a i barem meni licno su izgledale inovativno, dok su slicni modeli za koje nismo ni glasali dospeli na kraju u opticaj a pritom izgledaju zaista jadno

idemo da blokiramo puteve killy :D

fml

Link to comment
Share on other sites

iz kog razloga su ove majice izbacene iz proizvodnje kada su imale dostojan broj glasova, a i barem meni licno su izgledale inovativno, dok su slicni modeli za koje nismo ni glasali dospeli na kraju u opticaj a pritom izgledaju zaista jadno

Naša ideja je bila da RUR pixel _prvenstveno_ ide na predloženu boju, čak smo i otišli da vidimo materijal i lično se u redakciji skroz obradovali tome da ćemo konačno imati tu "grafitnu" boju majice. Ali avaj, nekoliko dana pred produkciju su nas obavestili da tog materijala zapravo nema (u količini dovoljnoj) i da ne znaju kada će ga biti. A pošto je češljani pamuk plus specifične gramaže itd, niko nije mogao da ponudi alternativu sa tim "karakteristikama". No pošto i mi svi u HQ lično hoćemo takve majice, a i znamo da se ljudima dopadaju, ostavili smo otvoreno da kad stigne konačno taj materijal, mi uradimo dodatnu količinu piksela na njemu. Ali kada će stići, ne zna niko da nam kaže.

Dal' druge majice izgledaju jadno ili ne ne bih ulazio, recimo meni se crna piksel majica neobično dopada, a i crvena je jako dobro ispala. Kada bih glasao za "najslabiju" rekao bih da je to bela piksel.

Link to comment
Share on other sites

Pa znate kako, inače odgovaram kad se pošalje, mada znajući da ponekad ne stigne pm ovde iz ko zna kog razloga, poslaću vam neki kratak znak da je notirano :D

Inače, vi što ste juče naručili i vi danas što naručite do 16h, biće poslato danas pa vam uglavnom stiže sutra najverovatnije.

I da, ima taj jedan plavi RUR pixel u M još uvek ali je upravo i on otišao toMaBRE-u, tako da ga nema više i ima samo još jedan XL plavi RUR pixel.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

takodje stigle ! samo sto kaze vlada rukavi su malo duzi, ali sredice to strina :-D

mada mi je malo bolji kroj na proslogodisnim majicama, konkretno camo pejb.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...