Jump to content

Coca-cola nagradna igra


Highl1

Recommended Posts

Drugari koji posećuju Speed-Industries forum znaju da neko vreme želim da kupim minija, i da sam odvojio izvesnu svotu novca. Igrom slučaja, u koka-koli sam izvukao jedan od dva čepa za Mini One, i spreman sam da sredstva odvojena za kupovinu kola upotrebim u razmeni za drugi čep (onaj sa ključem). Ako neko ima takav čep i želi da napravi više nego unosan posao, neka se javi ovde ili na 065/35-88-765 ili na highl1@gmail.com. Takođe, ako znate nekog zainteresovanog za ovaj vid zarade, neka me slobodno kontaktira.

Hvala unapred i molim da mi ne ubijete topic komentarima :)

i da, znam da svima fali ključ, to mi je jasno, nego nudim priliku da se instant zaradi, bez prodaje kola i slično. Ja neću da ih preprodajem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nadam se da kapirate svi da DOBITNE kombinacije pustaju u opticaj tek od

sredine toka nagradne igre (ne znam dokle ista traje...)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Neka, neka stoji topic :)

Ono što me buni u nagradnoj igri, jeste što Mini One cene kao 12k evra, i da je spomenuto da je PDV plaćen, ali ne i carina. Tako da, oni koji nađu ključ, i možda dobiju, moraće i da plate carinu (7.5% na tih 12) pa moja ponuda onda deluje još logičnija :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Carna je zato sto taj mini sedi negde kod nekoga na carinskom magacinu i ceka formalni uvoz. PDV je placen jer to nagradna igra podrazumeva, a verujem da mogu da bi i to podrazumevano uvalili "nagradjenom"

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, nov One u osnovnoj ponudi je valjda 15k (1.4 i 75ks), zato mi je i čudno što ga cene kao 12 :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da je razmena cepova besmislena osim ako nekoga pokusavate da izjebete. htc cepovi su cesti, oni sa znakom automobila takodje. Retki, koje skoro niko nema su kljuc i telefon. Dakle ako izvucete neki od ova dva 100% uzimate nagradu.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

@Immz

Kao sto rece fatboy, samo ima da nadjes po pola od dobitne kombinacije za svaku nagradu, tek u drugoj seriji flasa se ubacuju dobitne kombinacije. Ogranicen broj istih, naravno. To je taj sistem, prvo izbacis milione "Prva kombinacija A" pa posle odredjenu seriju "Druga kombinacija A" u zavisnosti od broja nagrada. Sigurno nece da izbace milion flasa sa kljucem i milion sa minijem, a imaju 5 komada, a zemlja ima 12 miliona stanovnika. Ja sam popijem flajku dnevno :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Naravno, ali kao što rekoh, ja hoću da kupim minija, ne trgujem kolima i sl. Za ključ ću dati poprilično veliku svotu novca (onu koju bih dao za polovan automobil, tj mini do 2006/, a godišta), a možda neko ko tad zabode ključ nema ovaj prvi čep i neće da trguje. Kola nova vrede 15, kad ih izvezeš, jedva ćeš ih prodati za 12-13 ako i toliko i ako nađeš kupca i imaš oba čepa. Ovako, od mene na ruke dobiješ 8-9k i boli te uvo :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Naravno, ali kao što rekoh, ja hoću da kupim minija, ne trgujem kolima i sl. Za ključ ću dati poprilično veliku svotu novca (onu koju bih dao za polovan automobil, tj mini do 2006/, a godišta), a možda neko ko tad zabode ključ nema ovaj prvi čep i neće da trguje. Kola nova vrede 15, kad ih izvezeš, jedva ćeš ih prodati za 12-13 ako i toliko i ako nađeš kupca i imaš oba čepa. Ovako, od mene na ruke dobiješ 8-9k i boli te uvo :)

A koliko mi para daš za moja dva čepa sa simbolom kola? :) Elem, taj sa kolima je čest, poenta je naći ključ, taj koji nađe taj ne mora ni da ga prodaje, u jednoj od 10 narednih flaša 100% dobija simbol kola... Tako da, nažalost, u ovom momentu baš i nemaš neku pregovaračku poziciju.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa? Ako neko ima oba, hoće posle da prodaje kola, fine with me, ja samo nudim ovde moj poslovni predlog, kao i mnogi drugi. Sasvim je moguće da kad za metar dana puste tih pet ključeva, ne bude čepova sa kolima, i jednostavno, za izvučen čep bez smaranja sa prodajom kola i sl i traženjem drugog čipa neko od mene dobije 7-8-9k evra. Ja mislim da to možda i nije toliko loša ponuda, bez ikakvog daljeg cimanja sa prodajom i sličnim, odmah keš u ruke. Takođe, ne znači da ako neko bude imao auto sa foruma, da se neću pojaviti da ga kupim, ali možda tad već i bude kasno za to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Realno, 12k je smešno za Mini. Ne verujem da će carina da pripadne onome ko dobije, jer bi to bio negativni PR kojeg Coca Cola neće.

ma hajli nas lozi da bi smanjio cenu, stara je to kajla:p:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

provalio me margi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...