Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Ха Менџи, баш сам добио жељу да одрадим маратон данас након што сам видео Вудуов пост за Галактику : ) ја сам за то да се гледа хронолошки, а за верзије немам појма, и мене то интересује. Сад, пошто ћу да цепам хронолошки, онда треба то да урадим прво са сировом верзијом. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Originalne izgledaju previše jadno, ove iz 1997. su taman kako treba. Posle je krenulo izdrkavanje...

Imam sve delove na DVD-u (rezanom, ali svejedno nije DivX), taman da proverim da li su i dalje čitljivi...

Edit: opa, rade! Mendži, kući sam danas, javi ako oćeš da ti ih dam da ne skidaš

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam After Sex, i veoma sam zadovoljan, zabavan i relaksirajuci film od sat i kusur. Sastoji se od puno kratkih pricica i dijaloga koji se odvijaju nakon seksa. Prvobitno sam skinuo jer Mila Kunis ima lezbejske scene u njemu, ali je ispalo da je ceo film veoma zabavan :)

after_sex_poster.jpg

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Htedoh sinoć da odgledam neko kvalitetno smejanje i pustio sam The Inbetweeners, vidim 7.1 ocena na imdb, trebalo bi da bude smešno. Nekako sam izdržao da gledam pola sata i onda prekinuo jer me je film konstantno bombardovao neprijatnošću koliko su ''fore'' glupe i isforsirane.

Posle toga više nisam imao želju ni da se smejem, pa sam hteo da pustim neku misteriju, epiku ili sf, i izbor je pao na Immortals, vrlo riskantan potez koji je mogao da dovede do toga da mi propadne celo veče za film, ali na svu sreću film se za mene ispostavio kao prijatno iznenadjenje. Podnošljiva gluma, odlične ribetine (proročica, Atina..), dobra muzika, dobra atmosfera u celom filmu, sjajna okruženja i boje... Ima naravno lol momenata koje me mrzi da nabrajam (npr bogovi ko da su ekipa moćnih rendzera jebenih), ali sve u svemu film je zanimljiv i gledljiv, neće vas oduvati, ali neće ni da smori.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

E i ja bas odgledah Dangerous Method juce. Bas sto rece Dz, ako vas ne interesuje psihologija - preskocite, ali meni je skroz kul. Fassbender je standardno harizmatican, ali mi je Mortensen malo odudarao u nekim scenama, a sabijao u drugim.. Cudno.

Link to comment
Share on other sites

vidi pojavio se i hd brrip, idem da skinem :D

----------------------------------------------

warrior-poster.jpg

dosta dobar film, prica je klise, ali je uradjena na nekako moderan nacin, svakako treba pogledati, tom hardy sabio ulogu

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

THREE MUSKETEERS

three-musketeers-movie-poster.jpg

Kakav neizdrživi bljuv od filma, i još traje dva sata [xx(]. Nije problem površna i alterovana obrada poznate priče, već što je sve urađeno toliko mlako, nezainteresovano i generično, kao da je reditelju neko prepričao priču, i onda on još dodatno sažeo sve. Karakteri sa nula harizme, kamaraderi između mušketira jednostavno ne postoji ni u naznakama, krša poznatih glumaca koji se blamiraju za male pare ovde i vidno deluju gotovo iznervirano što moraju da tezgare ovako, gomiletina propusta i gluposti u priči koja deluje kao skup sinematika iz neke ispodprosečne igre koji se po difoltu skipuju. Zbog svega ovoga, čak i sporadične steampunk scene deluju nepovezano sa svime, uz nekoliko preočiglednih CGI efekata oko kojih nisu hteli mnogo da se cimaju. Noge Mile Jovović i leteći brodovi jedino što valja, ali ne isplati se trpeti torturu svega ostalog.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Људи, јел ваља чему "Dead Poets Society"? Гледао сам га као давно као клинац, тако да би следеће гледање било као први пут. Радња звучи кул, али опет, Холивуд је то, а тренутно ми се не губи време : )

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...