Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

vid nema mog komentara o Immortals

uglavnom i u kratko, superiska filmic predivni CGI i pravo iznenadjenje (nemojte ocekivati autenticnost grcke mitologije)

Tinker, Tailor, Soldier, Spy

10/10 sto se mene tice, spor spijunski film sa nenormalnom ekipom glumaca

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tinker, Tailor, Solder, Spy - odlichan! Ekipa zaista vrhunska i na visokom nivou odradila posao. Gary Oldman prosto car :)

A Immortals je, po meni, tresh nevidjeni - uzasne kartonske dekoracije, kostimi ko da ih je pravila Lady Gaga, pricha koja vredja grchku mitologiju, ne znam odakle da pochnem koliko sve ne valja. G!!!, jesmo mi gledali isti film?!? :tf:

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

film se velikim delom oslanja na vizuelni užitak, tako da se ne bih iznenadio ni kad bih ga ja skinuo sad i obrisao :D

sećam se kad sam pogledao trejler prvi put da mi je izgledao prepotentno i too artsy, a onda sam taj isti trejler video u bioskopu sa 3D cvikama i zinuo.

šta znam, to mi je verovatno najbolji film koji se sam gledao ove godine u 3D-u, jerbo je projekcija taman bilo toliko zatamnjena da mi kontrast u scenama nije bio toliko jak (kao što mi je bio, kad sam gledao trejler kući) i neke scene su vrhunski izgledale u 3D-u, plus je zvuk takođe bio sjajan, gluma potpuno pristojna i film je po meni brutalno dobro iskadriran.

stvar je u tome što je stil samog filma čist style-over-substance, sa nekom svojom vizijom grčke mitologije (koja skoro pa nikakve nema veze sa postojećom), pa se može naći zilion rupa u zapletu, ako se fokusira na to.

film stvarno nema šta puno da ponudi osim čiste vizuelne ekstravagance (i meni lično sasvim okej glume i dobre režije), te je u pitanju čist hit-and-miss; ne bih se usudio da prognoziram da li bi mi se toliko svideo da sam ga gledao kući, al' ovako sam se sjajno, sjajno proveo pred velikim platnom.

treba sačekati bar hd, greota ovako da se gleda

:-)

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam sesiju 9 po nečijoj preopruci ovde, dobar je film, dobar! Svidja mi se gluma , dobra kamera za tu vrstu filma, dobro razradjeni likovi iz ekipe i uopšte lagana radnja koja se lagano razmotava.

Nešto nisam shvatio na kraju, jeli Gordon jednostavno fijuknuo, pa je Sajmon tu samo kao prikaz njegovog "drugog" stanja (koji se desio i toj devojčici Meri) gde čovek zbog slabosti i krhkosti pukne i krene da masakrira, ili je Sajmon nekakav demon koji je opseo malu, a onda i Gordona kada je ovaj prvi put ušao u ludaru?

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Tinker, Tailor, Solder, Spy - odlichan! Ekipa zaista vrhunska i na visokom nivou odradila posao. Gary Oldman prosto car :)

A Immortals je, po meni, tresh nevidjeni - uzasne kartonske dekoracije, kostimi ko da ih je pravila Lady Gaga, pricha koja vredja grchku mitologiju, ne znam odakle da pochnem koliko sve ne valja. G!!!, jesmo mi gledali isti film?!? :tf:

ne znam sta si ti gledao :) ali kontam da je kao i obicno najveca stvar u ocekivanju, ja sam ocekivao najgori tresh tipa clash of titans, a film mi je po svakom aspektu bolji od istog, i iznenadio me sto je za mene uspeh

kostimi i sminka su do jaja, jer ne radi se o autenticnosti vec slobodnoj interpretaciji... vizuelni efekti su 5 puta bolji nego u najnovijem konanu :P ta kartonska dekoracija mozda nije najnovija rec tehnike ali superiska uklopljena u celu atmosferu.... fajt je poprilicno solidan

znam samo da sam od onog trejlera ocekivao da cu prekinuti gledanje posle 20 minuta, kad ono medjutim sasvim ok i gledljivo :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam ponoć u Parizu upravo, bože, kako lep, prijatan i inspirišuć film!

E da, zaboravio sam ovde da prokomentarišem drajv - film ima prostu, šupljikavu radnju i plitke karaktere, ali zato ima jebitačnu atmosferu, maestralno je režiran, audio-vizuelno je savršen, sa sjanom muzikom, odličnim kadriranjem i celokupno sjajnim vajbom koji me je kupio do koske.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cINgY.jpg

Pošto se nedavno povukao kao istražitelj kriminalnog suda, Benjamin (Ricardo Darin) odlučuje da napiše roman prema 25 godina starom nerešenom slučaju silovanja i ubistva, koje ga još uvek proganja. Svoje planove deli sa Irene (Soledad Villamil), lepom sudinicom i bivšom koleginicom u koju je godinama zaljubljen. Benjaminov rad na slučaju prikazan je kroz seriju flashback-ova, dok kreće u misiju otkrivanja zločinca. Međutim, u svojoj potrazi za istinom dospeva u centar pravnih zavrzlama, dok misterija užasnog zločina nastavlja da se odvija i u sadašnjosti, testirajući granice čoveka koji traži pravdu i, naposletku, lično ispunjenje
.

preporuka!

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sinoc opet Adams æbler http://www.imdb.com/title/tt0418455/

Nevidjem film, valjao sam se kao i prvi put :D ima par fora za anale :D

Jeste odličan i mene je oduševio kad sam ga gledao. Onaj pop je nenadjebiv :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Gledao sinoc The Guard, radio ga brat od lika sto je radio In Bruges. Glumi isti debeli lik + Don Cheadle. Prica ok, glumci sjajni. Znaci smejao sam se iskreno par puta, bas onako od srca, sto mi se davno nije desilo dok gledam film.

Preporuka!

MV5BMTcxMTcxNzc2N15BMl5BanBnXkFtZTcwMzE4MzEwNQ@@._V1._SX640_SY427_.jpg

MV5BMTc4MzUyNjc1MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQ1MDI1NQ@@._V1._SX540_SY800_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1540133/

A odgledah i Space Battleship Yamato, jer je izgledalo kao brutalni mix Robotecha i Homeworlda, na trejleru, bluerej grafika, svrsih 5 puta u pet minuta.

I onda se smorih ko ne pamtim kada dok sam gledao film. 5 akcionih scena od 5 minuta su ispresecali sa po sata najdosadnije price, gde svaki moguci lik u filmu isprica svoju pricu o duznosti i casti, zamisli voljene pred smrt, oda pocast predpostavljenima. Znaci katastrofa. Ni amerikanci ne oduze svoju rodoljubnu patetiku ovoliko u holivudskim sranjima.

3/10 ubise sasvim dobru ideju, mogo je biti film extra

http://www.imdb.com/title/tt1477109/

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Gledao sinoc The Guard, radio ga brat od lika sto je radio In Bruges. Glumi isti debeli lik + Don Cheadle. Prica ok, glumci sjajni. Znaci smejao sam se iskreno par puta, bas onako od srca, sto mi se davno nije desilo dok gledam film.

Preporuka!

%7Boption%7DMV5BMTcxMTcxNzc2N15BMl5BanBnXkFtZTcwMzE4[/img

%7Boption%7DMV5BMTc4MzUyNjc1MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjQ1[/img

http://www.imdb.com/title/tt1540133/

mislis glume Brendan Gleesan i neki americki crnja ... zapravo sva ostala ekipa glumi a taj crnja je tu radi price

film je maestralan, komedija koja ima mnogo toga da kaze, i to jebeno dobra komedija... film je predobar ja sam odusevljen

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Просеравате се сви:)

Не глумимо Роберт де Ниро и ја, па да нико не зна за мене осим мојих ортака, а де ниро је интергалактички познат...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...