Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

57 minutes ago, Dule_smor said:

Srbija, Makedonija, Bosna, isti kurac sve

Велика Србија :tf:

56 minutes ago, alfa said:

A i digitializacija u Srb ide sasvim ok, ne moze preko noci ofc.

npr. euprava je pristojna i vecina EU zemalja nema ni priblizno nesto tako, posebno njemacka gde moras da stampas svaki papir 😄

У потпуности се слажем. Има багова, није да нема, али мени еуправа ради сасвим коректно, ех сад нисам упућен шта друге земље имају.  Ако се неварам, једна од оних боранија земаља (мислим да је Естонија) има најбоље дигитализовану државну управу.

48 minutes ago, manson said:

Ovaj Dule kao da hoće da preskoči Zwerka na listi.

Постоје многе заблуде о Списку... Што је добра ствар. Нико не зна да ли је на њему и на којој је страни.

Kgb Spy GIF - KGB Spy Spying - Discover & Share GIFs

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Putevi Srbije su rekli da će mi se javiti u najkraćem roku u petak kad su mi poslali mail. Ofc nema ih još uvek. Ali juče se samoinicijativno makedonski putari naplatili i sad računi stoje kao plaćeni. 
 

sad samo da vidimo da li je tag deblokiran 🙂 i da li će sad uvek na prvu da ga blokiraju ako jednom ne uspeju da se naplate. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Узео сам све што ми треба (неке нове мајице и качкет, прошле године сам добио сунчаницу јелте, јер сам био паметан). Изнео кофер и вечерас пада паковање. 19.07 ујутру летим (нема још тачног времена али сва полетања ка Хургади су била јутарња, 6:30).

ЕТО ИМАТЕ ЈОШ МАЛО ВРЕМЕНА ДА СЕ РАЗРАЧУНАТЕ СА МНОМ ПРЕ ОДЛАСКА НА ОДМОР АЛИ СПИСАК ОСТАЈЕ У СЕФУ ЏАБА СЕ НАДАТЕ! хехе

Искрено? Једва чекам, треба ми одмор. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SATAN said:

Узео сам све што ми треба (неке нове мајице и качкет, прошле године сам добио сунчаницу јелте, јер сам био паметан). Изнео кофер и вечерас пада паковање. 19.07 ујутру летим (нема још тачног времена али сва полетања ка Хургади су била јутарња, 6:30).

Nemoj da brineš sve će biti u redu:

 

Због споријег утовара пртљага, услед квара рендгена у новој згради београдског аеродрома који је настао јутрос око 5 сати, на 18 летова је дошло до кашњења, рекао је за РТС директор за комерцијалу и стратегију “Ер Србије“ Бошко Рупић

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

Nemoj da brineš sve će biti u redu:

 

Због споријег утовара пртљага, услед квара рендгена у новој згради београдског аеродрома који је настао јутрос око 5 сати, на 18 летова је дошло до кашњења, рекао је за РТС директор за комерцијалу и стратегију “Ер Србије“ Бошко Рупић

 

Лет ми је у 18:00 тако да лагано. 

Него, хоће неко да му донесем зубе од ајкуле?

 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, SATAN said:

Лет ми је у 18:00 тако да лагано. 

Него, хоће неко да му донесем зубе од ајкуле?

 

Osveti braću Ruse koji su pali u ralje nemilosrdnog čudovišta....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

On 7/14/2023 at 11:42 AM, SATAN said:

 

У потпуности се слажем. Има багова, није да нема, али мени еуправа ради сасвим коректно, ех сад нисам упућен шта друге земље имају.  Ако се неварам, једна од оних боранија земаља (мислим да је Естонија) има најбоље дигитализовану државну управу.

 

Estonija ima sve elektronksi da bi stranci najlakse otvarali firme i prali novac 😄

euprava je keva, radi ono sto treba i radi pouzdano.
UI je mnogo bolji i laksi za snalazenje od recimo belgijskih decentralizovanih sajtova, a oni opet daju da se sve uradi lepo online

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, f4ts0 said:

UI je mnogo bolji i laksi za snalazenje od recimo belgijskih decentralizovanih sajtova, a oni opet daju da se sve uradi lepo online

Чак и захтев за промену пола?

:tf2:

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2023 at 2:06 PM, Dule_smor said:

E kad smo kod letovanja, jel isao neko nekad na onaj granicni prelaz Vracenovici izmedju CG i Bosne kod Bilece. Kakav je put i jel ima guzve?

15 godina idem kroz bosnu, nekada i 4-5 sam prolazio godisnje tim putem ka trebinju i cg

i taj put ne bih menjao ni za kakav autoput npr, prosto tu lepotu prirode i mirise najbolje ja'njetine neces naci u srbadiji 

ako vozis bolje od prosecne zene, tj ako si mrdao van BG-a iole (! a jesi), tih 12 km krivina na nizbrdo posle foce ka tjentisu ti zaista nece tesko pasti, vise je frka jer je put malo uzi nego sto su krivine velike, prosto ima mnogo  opasnijih krivina za voziti, i na par mesta je asfalt u losijem stanju. ako treba preporuka za janjetinu pisi!

 

p.s. jbg kasno odgovaram, ali mozda moze nekom da koristi

 

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, killYg0r said:

Austrija je top tier zemlja.

Posebno kad ljudi shvate da Bec nije sve/jedino sto treba da vide

zemlja je top ali ljudi su hladni, ne zna dete za roditelje

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2023 at 5:29 PM, Lucky said:

Putevi Srbije su rekli da će mi se javiti u najkraćem roku u petak kad su mi poslali mail. Ofc nema ih još uvek. Ali juče se samoinicijativno makedonski putari naplatili i sad računi stoje kao plaćeni. 
 

sad samo da vidimo da li je tag deblokiran 🙂 i da li će sad uvek na prvu da ga blokiraju ako jednom ne uspeju da se naplate. 🙂

Da se nadovežem na samog sebe, naravno da tag nisu automatski odblokirali nakon naplate. Opet sam im pisao mail da bi mi odgovorili evo vam broj telefona pa zovite tu službu naplate jer mi smo sluzba za odnos sa korisnicima  🙂

rekoh da me ne zanima i da treba interno da iskomuniciraju plus je vrh da daju broj telefona korisnicima koji su 99% u inostranstvu jer se tag koristi za takva putovanja i da je odlično da onda moraš da zoveš u romingu podršku umesto mailom da se resi pa su se smilovali i prosledili email nekom liku koji je odblokirao tag. Tako da je malo štap i kanap ali nadamo se najboljem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...