Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

kartu za koloseum moze da kupish i na ulasku u forum gde prakticno nema nikakvog reda, jer nije problem sa ulaskom, problem je sa kupovinom. ispred koloseuma je ogroman red, a gde god je kupio, karta vazi za obe lokacije.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

za vatikan nisma siguran, samo sam ulazio gde je fraj...

 

takodje bih ti ako imash vremena preporucio i ovo

 

http://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g187791-d2179620-Reviews-Le_Domus_Romane_di_Palazzo_Valentini-Rome_Lazio.html

 

to je neka interaktivna tura old school rimske kuce, koja koristi tehnologiju sa otvaranje univerzijade u bg-u. dosta kul sve to izgleda, takodje na kraju se izlazi u dvoriste gde je trajanov stub, sto je ujedno i najblize shto mu mozesh prici.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Treba mi neki predlog za more, neko mesto koje ima lepu plazu od sitnog peska, i da nije samo fazon plaza-smestaj nego da ima i pratece sadrzaje ili neki grad u blizini. i da nije preskupo :) pa ako nekome padne na pamet, dajte predloge

 

http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g656569-d2080730-Reviews-Villa_Despina-Polichrono_Kassandra_Halkidiki_Region_Central_Macedonia.html

 

Mi smo dve godine ovde letovali. Plaza pripada ovoj kuci tako da nema nikoga a pescana je plaza i mozes da ides u more tipa 10 metara pre nego je preduboko. Jedini je problem ako nisi kolima sto mora dosta da se hoda do prve prodavnice. Ovo je malo penzionerska varijanta ali idealno za parove sa malom decom jer kuca ima svoje dvoriste sa livadom i prirodnim hladom. Na zalost - sami apartmani su veoma bazicni, ali sve ostalo je vrh.

Link to comment
Share on other sites

ovo sto kaze fetso :) pogresno si me razumeo, ja bih nesto bas suprotno od toga samo plaza i prva prodavnica na nekoliko km :) ali ne bih ni te tdi zurke varijante :)

e, da, i ako mozemo da me ne zovemo vise marinica, matora sam vise za takav nadimak :)

Edited by mnjah
Link to comment
Share on other sites

Treba mi neki predlog za more, neko mesto koje ima lepu plazu od sitnog peska, i da nije samo fazon plaza-smestaj nego da ima i pratece sadrzaje ili neki grad u blizini. i da nije preskupo :) pa ako nekome padne na pamet, dajte predloge

Pefkohori

Mada ne znam sta ti znaci da nije preskupo..pogledaj cene Skiathosa, mislim da vecina ostrva u Grckoj ima ono sto trazis

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

realno idi na zakintos.
ostrvo je carsko a verujem da su tdi šabani već iskulirali tu priču (i dalje ih ima ali su masovniji na drugim lokacijama). pritom rent a car je (bio) skoro džabe tako da se isplati otići i obići celo ostrvo.
 
druga lokacija je možda parga koja je prilično mirno porodično mesto (iako ima par klubova) ali su blizu lefkada,krf, paksos i antipaksos, reka stiks pa opet možeš da se iscimaš kolima/brodićem s tim što je rent a car u ovom slučaju dosta skuplji.
Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

meni je Kefalonija ostavila najveci DOJAM, ali je skupa mater im jebem, bukvalno se vratis trajektom na Lefkadu, sve jeftinije odmah. Ako imas kola, Lefkada je car jer su sve do jaja plaze na zapadnoj obali, a rapsody i go2travel batice su obv na istocnoj :D

Ja bih u Grckoj voleo da vidim jos Rodos i Santorini i da zavrsim sa lenjim grckim ciganima :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...