Jump to content

X-Men: First class


Recommended Posts

Gledao sam juče film uz prisustvo takvih veličina poput Nenada i Nikole, i mogu vam reći - simpa je film.

X-MenFirstClassMoviePoster.jpg

Ono, ima tu nekog šmeka kao kada se pojavio prvi X-men pre x godina, mada je tad nekako bilo više "wow" priče i efekata, možda i zato što pre toga nismo gledali sličan film, sad je ovo već ipak "ispričana priča", ali su prilično, prilično kul sve odradili.

Profesor X i Magneto su odlični, mislim glumci koji ih tumače, baš su dobro odradili pos'o. Ima solidnih fora, tj. humora, ima solidnih scena fajta ... i tako. Fajt Beasta i Azazela mi je vrh, Magneto pri početku filma kad ubije nožem naciste u Argentini i tako još poneka scena, skroz kul.

Odličan je naravno i način ubijanja Šoa od strane Magneta na kraju

I naravno cameo Wolverinea i Rebeke Romejn je vrh

I tako, dodaću kad se setim još nečega :)

I pošto je ovo takav forum da svi vole da vide ribe iz filma, evo Mistik! :)

Lawrence_sd420080713.jpg

Jennifer-Lawrence.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo ja da dodam, iz neracionalnog ugla da je solidno lozacki, da volite Magneta vise nego Xaviera, da se na kraju malo iznervirate sto postane to sto postane i da, sto Nele rece, zeljno iscekujemo nastavak.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

meni je ovo mozhda i najbolji comic book film. gomila stvarno dobrih glumaca, film u samo par navrata onako americhki vredja inteligenciju (npr kada beast nagovara mistik da se puknu u venu), ima par bash dobrih fora i dosta jako jako kul scena

ubijanje shoa kao vrh svega

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ono shto sam primetio je da po danashnjim standardima morala i "jebe te svako ko stigne, ako moze" stava, Erik/Magneto ima jako racionalan stav, za razliku od Xaviera koji je nerealno naivan... Kako se film priblizavao kraju, svaki momenat sa Magnetom je postajao sve bolji i bolji, sve vishe sam zeleo da obuche shlem i krene da zlostavlja.

Hajlajt filma je definitivno bila scena sa novchicem na kraju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pa po meni Xavier i nadalje tj. i u prvim filmovima itd ima taj svoj "nerealno naivni" stav, iako je znatno matoriji. Tako da mi je nekako ovde bio "očekivan".

Magneto je sa druge strane i pravljen tako da mu lako "staneš u stranu".

btw, Srbo, ovde kod nas ovih dana ima neki događaj "Nova Rusija" nešto tipa "Neviđen film o Rusiji u 3D-u", tako nešto. Mislim, Rusija + 3D, nije da bi mi puno ljudi palo napamet, so, šta imaš da kažeš u svoju odbranu? :))

Link to comment
Share on other sites

Ne znaju samo oni koji ne čitaju RUSH!

@Topik

Mislim da se varate za Prof X-a. Problem kod njega je što znaš da će on uvek uraditi ono šta je ispravno za opšru populaciju. A Magneto će uraditi ono šta je ispravno samo za odabrane. Naravno da je lakše identifikovati se sa Magnetoom kada svi želimo da smo posebni i to posebni u smislu, iznad proseka, tj. opšte populacije. Mnogo je lakše biti Magneto nego Prof X, samo to hoću da kažem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Super je film. Ocekivao sam jos jednu "certified by kole" smaracinu za geekove, ali film je bas super. Ili sam ja postao previse nerd.

Uglavnom na ekranu magneto, trotineto i ostalo, pored nas Kojoto. Mozete zamisliti na sta je licilo sve to....

Hajlajt fima :

Naravno vulverin smejao sam se

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...