Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

pazi, znam da panadoli, kafetini i ta sranjca šljakaju ekstra protiv bolova u kombinaciji sa vinom :D

 

troluješ me, jeR da? :D:DDD:D:D

U svari te ne trolujem : ) Dobar ti je onaj tekst, zavisi koji antibiotik uzimas, ali generalno s obzirom da kompeticijom (i alkohol i antibiotici) za iste enzime pri razgradjivanju u jetri dovesce do sporije razgradnje te sporijeg izlucivanja antibiotika, znaci duzeg zadrzavanja u krvi (produzeno antibiotsko svojstvo), dok ako si hronican alkoholicar : ) ovo ide u suprotnom smeru : ) Ovo je cisto teorijski, jelte, ne koristi se u medicinske svrhe : D

edit: typo

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

kretenu

 

ne budi bezobrazan

 

i samo redovno kod čika ure

 

 

уплати му голд за вот!

 

А и нудиш Дулету те ликере

 

to je bre lek!

 

 

a moze i neke kurve!

 

pa da ti prota kaže da si kreten što si fasovo kandidu ili hlamidiju u 21. veku!

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Dule, juče sam dobio rezultate, ono, bakteriološki mi je ok, negativan sam na ureaplazmu, mikoplazmu i hlamidiju, doca je u fazonu da mogu da ga guram i u rđav auspuh.

Problem je što riba još ima ~100k jedinica ureaplazme... Ona je fasovala to ranije, ali je imala samo 10k tad...

Da li postoji možda neko sranje koje može da triggeruje to kod riba? Ono, u monogamiji smo (nadam se) ~metar dana.

 

Ili da li postoji mogućnost da budem kliconoša, ali da se ne izvaljuje putem brisa?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

dobićeš žene obećavam! :)

 

ma da, ali fazon, meni se ništa ne manifestuje... kapiram da je mesec dana dovoljan period inkubacije za to

ima li nešto što trigeruje to kod cura? a da nije pad imuniteta... ono, roka one ekomere i ta sranja... 

mislim, realno  200 puta zdravije živi od mene :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kad smo kod maretovih problema, imam neko crvenilo dole, ali nisu tackice ili neka sranja koje sam citao vec je samo onako pri vrhu crveniji kao da sam ga da prostite trljao od zid, do cega to moze biti ?
Nikad u zivotu ga nisam gurao bez kondoma. 
inb4 prestani da ga trljas od zid

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...