Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Uzeh pre koji dan opet gainer

elitemass10lb-box.jpg

Skontao sam da sam najbolje funkcionisao kad sam koristio gainere tako da sam se opet vratio ko prosle godine na to, samo sam sad ovaj uzeo umesto ultimate nutricionovog, da vidimo kako ce ovaj da odradi posao.

Ovo mi je all in one solucija za sve, umesto da uzimam posebno i pojedinacno preparate. Jedino mozda cu jos da uzmem 100%-tni whey, verovatno twinlab-ov, pa da kombinujem jos sa ovim.

I tako, uglavnom tesko je raditi po vrucini sada, ali mora da se izgura !

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno zasto ljudi uzimaju gainere.Zasto uzeti najobicniji secer + protein + mast,kada mozes lepo uzeti whey izolat i unositi kompleksne UH sa odgovarajucim glikemijskim indeksom,npr. iz ovsenih,pirinca,(ajde nek ide u kurac,moze i on) krompira,a za masti se pobrinuti "putem" lesnika,badema,oraha,indijskog oraha,brazilskog oraha,kikirikija,itd.

Mislim,zar ne bi bilo svrsishodnije dati isto para za protein izolat umesto za protein+prost UH+masti,a od para koje se ustede pojacati ishranu.

Obrni okreni,gaineri su skup secer.

Link to comment
Share on other sites

Kucao sam to ranije na ovom topicu ja mislim, ali ukratno receno od ukupne dobijene mase bila je vise misicna a manje masna sto bi ti reko. Cak sam i smrsao (majke mi) sa 85 kg na 82 kg a povecao misicnu masu ko sto rekoh. :)

Ovo zadnje cemo i dalje uzeti sa rezervom : P

Link to comment
Share on other sites

Ne znam najbolje i ne znam sve,a uvek se trudim da znam vise.

Samo to sto ti tvrdis,je jednom recju notorna glupost.Potrudio sam se da ti kazem da ces ispasti glup kada kazes to nekome ko se razume,ali nema veze.

To je to od mene na ovom topicu za neko vreme.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ne ispadnem ko sto si ti u tvom postu ispao selja, da ti lepo kazem par stvari.

Ja kapiram da ti dosta znas, sto se i vidi iz puno postova, vidim da znas i cikluse treninga sto je vrlo pohvalno, cak sam te i ja pitao kako si radio definiciju jer su rezultati ocigledni i dobri i bas me interesovalo kako si ih postigao. Nije sramota pitati, pogotovu nekog ko je na sebi licno postigao neki rezultat. Rekao sam ti sarkasticno ono da znas najbolje ovde posto si krenuo da se pravis pametan posle normalne konverzacije.

I pazi ti mene pitas lepo kakvi su rezultati, ja ti lepo napisem tacno sta se desilo, i ti se proseres onako. Ej i jos ja ti kazem kako si verovatno u pravu za gainere, i ti opet teras po svome.

Ne znas ni kako sam trenirao ni sta sam tacno radio. Ne mozes ti meni da govoris da je to notorna glupost i da ubedjujes kako se to nije desilo kad sam ja to licno na sebi video, ne na nekom drugom pa da se sad objasnjavamo. Svaki organizam drugacije funkcionise. Pratio sam kilazu pre i posle par meseci, obime, znam sta sam postigao.

Sto kaze Longley, ne treba se drzati bilderskih dogmi.

Stavicu jednog dana slike pre i posle, i tacno cu napisati sta i koliko sam cega koristio i istrosio.

Daleko od toga da ja treniram onako kako treba, prvo dosta menjam u odnosnu na to sta sam ucio u skoli, drugo stvarno nemam ni vremena a ni zivaca da se totalno upustim u sve sto neki ljudi rade, i sto bi i ja mozda trebao da radim. Zato i ceo proces ide sporije, ali ide.

Tako da druze sledeci put malo razmisli pre nego sto meni ili bilo kome budes ukazivao na to da ce "ispasti glup", jer ne ide uz tvoje znanje i postove.

Inb4_. tl;dr

Link to comment
Share on other sites

verovatno je aludirao na to da je nemoguce smrsati 3kg i dobiti na misicnoj masi u isto vreme sto je i tacno, samo sto je ispao prost i umesto da ti lepo objasni kako, zasto, zbog cega on krece sa bespotrebnim prozivanjem. ne bih se mesao, ali sam previse puta video da neko "ko zna nesto" (a ustvari zna samo ono osnovno, ne zalazim u to koliko dende zna a da se proveriti) se pravi pametan i umesto da objasni isto ismeva drugu stranu. generalno ima dosta losih postova ovde (a ima i dobrih), samo sto me niko ne tera da ih citam vec imam dve opcije: da objasnim ono sto znam ako zelim i upustim se u raspravu (koliko god to "pametno" bilo preko interneta), ili da preskocim i ustedim vreme. da kazem nekom da je glup ne ide, jer sam i ja jednom prilikom bio pocetnik pa mi niko nije pricao da sam glup nego su odvojili vremena i pokusali da me usmere i nauce. ako smo vec sportisti budimo sportisti do kraja!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Iam 194cm 105kila, pre sam imao oko ~90-95 sto mi je bilo taman i na to zelim da se vratim. Jedem pljeskavice k'o usisivac i pijem po ~2-3litre koka kole na dan. Lenj sam ko pas i boli me kurac za sve, sta da radim? Ne zelim da budem gorila vec samo fit.

Link to comment
Share on other sites

laki, čistač trolova :)

šalala, našao sam se u sličnoj situaciji, 195 cm i 103 kg.

težak deo: izbaci svo đubre iz ishrane i smanji porcije, počni da vežbaš:

- samo teretana ako si baš lenj

- kombinacija teretane i nekog kardija (najbolje bajs, još uvek si težak za trčanje), al nemoj monotono guljenje bajsa od čuku vremena nego neku varijantu intervala (recimo, odvezeš se do najbliže jače uzbrdice, pa se 2-3 puta popneš i spustiš) ako si malo manje lenj

- p90x ako nisi lenj uopšte.

gotivan deo: kad izguraš nedelju-dve, osećaćeš se deset puta bolje. počećeš da primećuješ da za svakodnevne RL stvari imaš mnogo više energije. stara odeća će polako početi ponovo da pasuje. keva će početi da ti govori da si previše mršav. shvatićeš da je to mršavljenje zapravo mnogo lako i pitaćeš se što ti je toliko trebalo da kreneš s tim.

Link to comment
Share on other sites

haha, pa jasno je kali da lik troluje / zeza ali možda i hoće da nešto promeni, glupo je da mu napišeš da se ubije :)

Evo da ne bude da sam dao bezveze post, nešto smešno! :)

ROQPR.png

gotivan deo: kad izguraš nedelju-dve, osećaćeš se deset puta bolje. počećeš da primećuješ da za svakodnevne RL stvari imaš mnogo više energije. stara odeća će polako početi ponovo da pasuje. keva će početi da ti govori da si previše mršav. shvatićeš da je to mršavljenje zapravo mnogo lako i pitaćeš se što ti je toliko trebalo da kreneš s tim.

A kada ćemo da mu otkrijemo za onaj negotivni deo kad posle tih par nedelja kreće sve sporije i sporije napredovanje? :))

Link to comment
Share on other sites

@Fata pazi ja i dalje tvrdim da su tih 2-3 kg bilo salo, s obzirom na trening i ishranu. I to je proslo puno vremena naravno, ali cinjenica je da je krenulo od kad sam krenuo sa gainerima. Sad sam se stabilizovao na 82 kg vec duze vreme, i ne mrdam. Za ovo ostalo sto si reko se slazem

Ivane si uspeo ti da zavrsis taj p90x do kraja?

Link to comment
Share on other sites

jebote skino sam taj program onomad i rekoh nema trika ovo da radim. Sad bih mogao, odo da nadjem torent opet :D do jaja ste me podsetili

počećeš da primećuješ da za svakodnevne RL stvari imaš mnogo više energije. stara odeća će polako početi ponovo da pasuje. keva će početi da ti govori da si previše mršav. shvatićeš da je to mršavljenje zapravo mnogo lako i pitaćeš se što ti je toliko trebalo da kreneš s tim.

koja istina jebote, popela mi se keva na glavu hahaha

Nemam slike bez majce dok sam bio debeo, slabo sam se nesto slkao, evo jedne od pre 3 godine i jedne sad. Recimo da sam tad imao 120 kila a isao sam do 130. A sad sam na 99, ova druga slika je od pre nedelju dana. Vec sam poceo da se brinem i ja sta mi je ovo ovolko trebalo :D

367_42772669812_9135_n.jpg

561316_10151319265587796_1555020724_n.jpg

I pitanje za ove sto su radili px90, jeste li preskakali jogu ili ne? Znam da je joga vrlo bitna.

Edited by Kemp.
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...