Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Winstrol nije lipolitik. Efedrin takodje. ECA moze da posluzi kao neki kick za duzi i bolji kardio, aspirin tu produzava zadrzavanje u krvi a kofein takodje daje kick, nista drugo. Lipolitici su GH, T4, Clen, nista od toga ne bih preporucivao, ovo prvo nije ni jeftino. Znaci neka stegne muda i na dijetu i kardio.

edit: sto se tice cuts-a, meni nista posebno nije doneo, kazu da je sada vec prevazidjen u odnosu na druge sagorevace koji postoje na trzistu. Taj kao i bilo koji drugi se ubaci u dijetu kada stanes sa napretkom, nece doneti nista magicno sam od sebe.

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Fala ljudi :D

Visok sam 184 a tezak 83 kg, ali interesantno mi je to da sam u maju kad sam krenuo da radim imao 82 kg, sto znaci da se mast smanjila a misicna masa uvecala, sto je super!

Odradio sam znaci 5 punih mezociklusa (iliti 5 punih meseci jelte) sa po dve nedelje ukupne aktivne pauze (jedna nedelja na svaka dva meseca)

Sad sam proredio treninge na cak dva puna dana pauze izmedju, posto su poprilichno teshki odnosno velikog obima

Nazalost, kardio tek sada uvodim kad prodje ispitni rok, al' bolje ikad nego nikad. Spremio sam jedan skroman treniningic, shecky i fata koma a johnn1e neverue [:D]

Link to comment
Share on other sites

to je nesto slicno kao ja :)

ja imam 187cm i tezak sam 84kg, kada sam poceo da treniram imao sam oko 87kg, ali sam sprzio sve masti, imao sam bas jake kardio treninge

takodje sam pojacao intenzitet treninga, sada treniram sa svojim trenerom, radimo njegove kidacke treninge koji traju skoro 2 sata, tako da sam smanjio kardio sa 6 puta nedeljno na 3

6 nedelja sam na striktnoj dijeti (s tim sto jos uvek ne mogu da se naviknem da jedem toliko jaja, pa radim neku kompenzaciju jeduci nesto drugo), a sedmi dan mi je day-off gde jedem sta god hocu (obicno pojedem jedan porodcni sladoled uz ostalo tovljenje)

s obzirom na to da cu da treniram ovim ili jacim tempom do jula, nisam isao na tovljenje, pa na definisanje, mada nikada se ne zna, mozda buknem

takodje sam napredovao sto se tice snage, imao sam jako veliku pauzu pre nego sto sam poceo da treniram, pa sam dizao nesto smesno, a sada dizem 100kg iz bencha 3 puta

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li sam pisao vec ali evo

9:00 ovsene 50g + 25g proteina + 5-10 jaja (voleo bih ovo!)

11:30 200g pileci file + neko varivo (salata) + omega3 + vitamini

oko 1 ili 2 mi je trening

30 min - 1 sat posle treninga teleci but + 62.5g pirinca (ima 50g UH) + vitamini + omega3

2 sata posle toga neka riba i salata

ponovo neka pileci file + salata ako stignem + vitamini + omega 3

i pred spavanje ella sir ili 5-10 jaja

takodje sam ubacio one dijaretike cajeve da mi izvuku vodu (ponedeljkom i utorkom popijem oko litar zato sto se nedeljom ne hranim zdravo, a ostalim danima popijem oko 400-500ml)

sto se tice suplementacije

ujutru popijem glutamin 10g

pre treninga ~ pola sata popijem horse power jednu mericu

5 minuta pre treninga popijem 4 tablete Amino Bolic amino kiselina + 5g creatine

na pola treninga (ovo je neka fora iako sam citao na dosta sajtova da ne treba) popijem 50g dekstroze 1 kofein i 3 tablete amino bolic

posle treninga glutamin 10g creatine 5g protein 50g dekstroza 50g

omega3 i vitamini 3 puta dnevno i tribulus 3 puta dnevno

ja mislim da je to to!

Link to comment
Share on other sites

ne znam da li sam pisao vec ali evo

9:00 ovsene 50g + 25g proteina + 5-10 jaja (voleo bih ovo!)

11:30 200g pileci file + neko varivo (salata) + omega3 + vitamini

oko 1 ili 2 mi je trening

30 min - 1 sat posle treninga teleci but + 62.5g pirinca (ima 50g UH) + vitamini + omega3

2 sata posle toga neka riba i salata

ponovo neka pileci file + salata ako stignem + vitamini + omega 3

i pred spavanje ella sir ili 5-10 jaja

takodje sam ubacio one dijaretike cajeve da mi izvuku vodu (ponedeljkom i utorkom popijem oko litar zato sto se nedeljom ne hranim zdravo, a ostalim danima popijem oko 400-500ml)

sto se tice suplementacije

ujutru popijem glutamin 10g

pre treninga ~ pola sata popijem horse power jednu mericu

5 minuta pre treninga popijem 4 tablete Amino Bolic amino kiselina + 5g creatine

na pola treninga (ovo je neka fora iako sam citao na dosta sajtova da ne treba) popijem 50g dekstroze 1 kofein i 3 tablete amino bolic

posle treninga glutamin 10g creatine 5g protein 50g dekstroza 50g

omega3 i vitamini 3 puta dnevno i tribulus 3 puta dnevno

ja mislim da je to to!

A sta je cilj?

Link to comment
Share on other sites

ucim skolu i imam neozbiljan poslic, kada sam stavio na papir ispadne me oko 500 evra mesecno (privatni treninzi, ishrana i suplementacija), ali je lakse kada kupujes iz delova, nekako ti pare odu a da ne zaplaces!

svaki drugi treci dan po hiljadu dinara za belo meso i teletinu, ne primeti se!

Edited by shecky
Link to comment
Share on other sites

realno za 500 jura platis znas kakvu pichetinu,ne moras da se mucis da izgledas vrh,kad kostaju oko 100ke,za 200 karas iste kurve ko nani i kristina ronaldo!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast shecky extra ishrana, nesto slicno meni samo sto ja imam jos nesto dodatno posto pored teretane i kardia imam 8 puta nedeljno Judo. Mali savet ubaci u dorucak sa tim ovesnim 40g mlevenog lana regulise varenje tokom celog dana ima mase dijetalnih vlakana i nezasicenih masti. Mislim da je 100g oko 40 60din nije skupo a ekstra stvar. Imas ga u svakoj zdravoj hrani. I samo bih promenio uz piletinu pirinac a uz but varivo.

ps. Bolje umesto glutamina uzmi maltodekstrin on je vise za definiciju a dlu za masu nije neka sada velika razlika ali isto kostaju a ovaj ti je bolji.

pss. Probaj i da uzmes L-glutamin extra stvar nije skup 500g 1600 din ja ga pijem 5g u PWM.

Poz

Edited by Belgarath
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...