Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Nema hleba soka kafe alkohola

Ne kontam sto nema kafe? Ok ako pod kafa kontas secer koji se stavlja u kafu, ali ako pijes samu ne vidim razlog... Ja svako jutro pijem 300mg kofeina pred teretanu i u toku dana popijem dva kratka espresa.

Jedino sto mi pada na pamet je sto je kofein diuretik ali pojacas unos vode i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Da pod kafa mislim na secer. I mahinalno kazem ne kafa posto vecina protein pije sa kreatinom pa sam mahinalno rekao ne kafa posto sa kreatinom ne sme

1-2 kafe nece ponistiti efekat kreatina niti ikako nastetiti. U svim studijama gde se pominju kreatin i kofein naglasava se velike kolicine kofeina, tj kolicina kojih ima u 10 kratih espresa a ko tolko pije ne treba da ga brine oce li mu kreatin raditi posao vec jel mu jetra ziva.

Link to comment
Share on other sites

Gastritis moze vaistinu. : ) Nego reci mi, kako "te radi" tih 300mg kofeina ujutru, nisam probao tabletice do sad, nekom daje kick nekom ne?

Mene mnogo dobro, daje mi kick i jedem tegove ko kada sam pio shotgun, s tim da je shotgun 50e dva meseca a kofein 800 dinara dva meseca. A jos ja imam staz od 5 godina pijenja 2-3-4 kafe dnevno i pijenja raznih NO-boostera odnosno imam dobru toleranciju na kofein, mogu zamisliti kako sljaka nekog ko generalno ne unosi kofein u sebe, a ako nisi nikada uzimao No i nemas preteranih susreta sa kofeinom, pocni sa 100mg, posto je 5mg/kg telesne tezine gornja granica odnosno posle nje nema poboljsanja performansi samo vrtoglavica, nesvestica i ostala sranja.

Na 400mg neki dan sam odradio ledja, trening nekih 50 minuta, za to vreme 5 vezbi po cetiri serije sa 8-12 ponavljanja i kad sam zavrsio nervirao sam se jer nisam uopste bio umoran imao sam osecaj da mogu jos grudi i noge da radim, naravno sutradan sam dobio upale koje su mi stavile do znanja da je trening bio vise nego dobar.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ja inace ne pijem kafu, niti slicne kofeinske 'sokove', ali pijem High Coffeine 200mg 1-2 tablete dnevno, i prilicno me dobro radi, osecam vise snage u toku treninga.

Popijem 1 pre treninga i jednu na pola treninga

Natrol? Taj pijem i ja od pre par dana, mislim kofein ko kofein, los mi je samo zbog nemogucnosti preciznog doziaranja, mnogo su gotivniji ovi sto daju po 100mg tablete.

BOlje popij dve pre treninga po mom misljenju, tabletama treba 30-45 min da pocnu da deluju a kapiram da tada vec zavrsis trening.(pricam za ovu drugu)

Ja popijem dve u 7 cim ustanem, taman oko pola 8-8 pocnu da sljakaju i onda jedem, posto treba uzimati na prazan stomak. U teretanu idem u 9, ali te efekat drzi 4-6 sati, tako da nema problema.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ja inace ne pijem kafu, niti slicne kofeinske 'sokove', ali pijem High Coffeine 200mg 1-2 tablete dnevno, i prilicno me dobro radi, osecam vise snage u toku treninga.

Popijem 1 pre treninga i jednu na pola treninga

Pio sam i ja te tablete ...mama su ...stim sto sam ja pio po 3-4 komada ...

i to nije skupo oko 800dinara bocica

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...