Jump to content

FIFA 12 - PC


Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igrao sam malo online, one meceve za ranking po onim divizijama, izgubio dve, odigrao jednu nereseno i to sve jer sam blejao sa drugom dok sam igrao:D

jos uvek nisam naisao na ozbiljnijeg protivnika, doduse tu nisam ni puno igrao... a one online friendlies od desetak nijednu nisam izgubio:/

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

I ja imam želju da pređem da FIFU... Mada će to biti možda Sizifovski od mene da pokušam da konvertujem i ostatak PES zaluđenih ortaka... Skinuo sam igru, sviđa mi se ,ali ne mogu da igram... Podešavanje kontrola je užasno retardirano, imam solidan analogni kontroler, iz niže klase, ništa fensi, ali su mu dugmići dosta "izmešani" u odnosu na standardni PS2/XBOX kontroler raspored. Sat vremena sam pokušavao da podesim kontrole u igri, i digao sam ruke. Recimo, skontam da mi je na donjem tasteru centaršut, a na desnom pas, a ja hoću obrnuto, kao na PES-u. Zamenim im kontrole u opcijama, snimim kao Custom1, koristim custom1 tamo gde se biraju strane, ali meni je i dalje dole centaršut, desno pas..

Ima li neki normalan način da se ovo podesi in-game, ili, još boljem pre-game, kao u PES-u? Da li je moguće da igru neću igrati zbog jebenih kontrola?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

dobra fifa, mnogo bolja od pesa. Jedino sto mi se ne svidja je pas u prazan prostor. On prodje samo ako je igrac bas sam, sto i nije poenta lopte u prazan prostor, zar ne? Jedino ako postoji neka fora da se lepse da ta lopta, a ja to jos uvek nisam izvalio. :D

Citao sam topic, ali malo sa preskokom, pa ako moze samo neko da napise u jednom postu da li mogu ja da igram protiv ortaka preko neta, a da naravno imamo fush verzije?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne moze, jer ne postoji LAN opcija, pa da moze hamachi ili tako nesto.

Ajde vi koji imate orig, zasto skoro svaki put moram da se konektujem po 10 puta da bih uspeo da odigram tekmu. To me uzasno smara, i uz cinjenicu da ne mozes da zapamtis taktiku za online meceve, nego moras stalno da namestas od pocetka su jedine dve lose stvari u igri.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne moze, jer ne postoji LAN opcija, pa da moze hamachi ili tako nesto.

Ajde vi koji imate orig, zasto skoro svaki put moram da se konektujem po 10 puta da bih uspeo da odigram tekmu. To me uzasno smara, i uz cinjenicu da ne mozes da zapamtis taktiku za online meceve, nego moras stalno da namestas od pocetka su jedine dve lose stvari u igri.

zasto se konektujes 10 puta? nece da se konektuje ili puca ili sta tacno

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao problem sa promenom pozicija za tastere. Hteo sam da promenim da bude kao na PESU i uopšte mi nije dao da memorišem izmene. Ako neko zna šta treba neka napiše plx. I da, prazan prostor je malo retardiran :)

Probaj s drugim gamepadom, ako imas nekog ortaka da ti pozajmi xbox 360 za windows ili logitech chillstream ili rumblepad 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...