Jump to content

FIFA 12 - PC


Recommended Posts

uuu, ovaj drugar baynebringer je igrao protiv lika koji je igrao sa brazilom, presao pola otprilike u 40tom minutu i dao gol, i onda se povukao sa ultra defensive, i 5 igraca u odbrani i drzao je loptu do kraja utakmice u svom posedu. Medjutim, korner u 90. minutu izvodi bayne, de gea hvata volej sa oko 15m i daje gol za 1-1:D gledao je gol sve dok fifa nije prekinula snimak:D

znaci, govno jedno usrano.

378733_10150501625764555_783739554_8583455_912435282_n.jpg

edit:

lagao sam za vreme, ali svejedno, poenta je jasna:)

Edited by baltam0s

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taktika mnogo znaci, nasao sam onu koja mi mnogo odgovara, juce probam jednu onaj ranking uzmem CSKA (najjaci tim u igri po meni) pola tima ima preko 90 acc/speed :D uglavom lik sa Chelsea, povede on 3:0 u prvih 30 minuta (imao sam default taktiku od CSKA) u drugom poluvremenu promenim na 4-2-3-1 i dam mu 4 gola :D mislim da je lik popizdeo :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

To je to fudbalsko znanje na terenu, koje se prenosi na virtuelni svet. :D

Salu na stranu, dobar duel bas sa Kekicem, bilo je i srece, ali eto. Problem je sto zaista meni secka, jer mi se komp ocigledno polako raspada. Format C mi ne gine, ali ne mogu da ga uradim u naredne 2 nedelje, jer radim neki projekat za faks. U svakom slucaju, sledeci kup odigrate bez mene, taman dok ja sredim ovo [ako uopste i moze formatom da se sredi], pa pikamo dalje kako valja.

Rebba-Diego, ima li vesti nekih?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do jaja, i meni koci jer sam na glupom laptopu, mogu da odigram u jednom navratu maximum 3 tekme, onda mi se laptop ugasi... lol.

I jel' neko zna sta je ovo koj moj? :D

fifa2012013121063266.png

Edited by SuPPeR ReBBa

Final - 25 May 2005 20:45 (local time) - Atatürk Olimpiyat Stadium - Istanbul

MILAN 3-3 LIVERPOOL

(Maldini 1', Crespo 39', 44') (Gerrard 54', Šmicer 56', Xabi Alonso 60')

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...