Jump to content

FIFA 12 - PC


Recommended Posts

Pa dobro nemoj da igras custom games, igraj oficijalni h2h i nema problema.

Koji ti je nick na originu?

Ja polako ulazim u stos, za dva dana sam dosao do 5. divizije i tu vec stagniram dve sezone :/ Ne znam da li je do moje igre posto sam usao u rutinu i ne kombinujem napade kao u pocetku i uglavnom mi se tekme zavrsaavaju sa po 1-1, 1-0. S'obzirom da nikada nisam igrao fifu pre, samo pes, zadovoljan sam, ali nije to to, mora igra jos dosta da se pokrije.

edit: i primetio sam jednu stvar koja me jako nervira, posto izgleda u malo jacim divizijama ljudi su naravno malo bolji nego u slabijim, formacija im se svodi na akcenat jake odbrane, povlace se i drze x(poredjenje sa sonijevim dzojstikom) do iznemoglosti. Malo pre sam probao da stavim 5-3-2 i odlicno mi je islo prvo poluvreme, kao aj u drugom da stavim staru formaciju, lik mi je dao 4 gola za 3 minuta, rage quitovao sam prvi put.

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aj organizujemo mini turnir? Koliko se skupimo 4-5? Ko je za?

btw ako neko dozivljava seckanje na sredini terena ili generalno microstuttering, pogotovo oni koji imaju ati. Skinite rivatuner, u instalacionom diru postoji tools/d3dovedrive, start select fifa, chekirati jel sve on. Iskljuciti tripple buff i vsync u control panelu graficke, i u game settings iskljuciti vsync. Meni je razlika nebo i zemlja.

Ovo prvenstveno pricam zato sto odlepim kada igram protiv igraca kome secka pa samim tim i meni secka pa se iznerviram i izadjem))

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...