Jump to content

FIFA 12 - PC


Recommended Posts

Evo ovako izasao je prvi klip za fifu 12 kako ce najverovatnije izgledati gameplay

http://www.youtube.com/watch?v=AZ6ndzT3yFk&feature=player_embedded

Evo i par ss : http://www.imagebam.com/image/59eb81134076792

http://www.imagebam.com/image/d7248d134076821

http://www.imagebam.com/image/be32cd134076848

http://www.imagebam.com/image/094fce134076915

http://www.imagebam.com/image/ab7cc8134076878

Bice zahtevnija od pesa 99% ali je ce izgleda zato gameplay biti bolji,pes se uglavnom zasnivao na sto boljoj grafici dok je fifa gledala da iskoristi priliku da napravi sto bolji gameplay jos + imaju licencu tako da ce izgleda biti uzivancije ova 12 :)

Edited by EXPLOS1VEEE
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nece bas,al trudice se da sto vise skinu sa ps3 tako da ono bice bas bas priblizno :)

ako si igrao 11 na kompu i ps3 video si da je ps3 pokidala em sto ima vise animacija sto daje relanost igrici, dok je za pc 11 bila ono samo neki gameplay skinut sa ps3 nadam se da ce sad skinuti i gameplay i animacije i da budu u fulu msm svesni oni da se nece mnogo nakupiti novca od PC igrice jer piraterija sabija,al valjda ce se potruditi da sto bolje urade pa mozda i mi pocnemo da kupujemo orginal :)

Edited by EXPLOS1VEEE
Link to comment
Share on other sites

igrao sam na boxu, ali kapiram da je isto:)

meni je i fifa 11 na pcu bila dobar fudbal, a na boxu je najbolji ikada:)

ne sumnjam ja da ce biti dobra igra, ali ce nazalost biti skrnava kopija pune, prave i odlicne igre sa konzola:(

izasao demo!

Edited by baltam0s

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

boga mi, na prvi pogled je jako slicno, ako ne i isto, ali posle par minuta je totalno drugacije. najpre fizika lopte, mnogo bolje izgleda, realnije se ponasa... najveca i najupecatljivija promena je odbrana, izbacili su totalno drzanje dugmeta i jurenje po terenu coveka sa loptom prostim pritiskom. sada mora da se IGRA odbrana, moras da dodjes u poziciju i kada si blizu roknes dugme za tackle ili za sliding tackle i dok ne uvezbas, skupljas zute kartone:D

to je to posle prve tekme protiv kompa, kad se skupim sa drugarom, skupicu neke fensi utiske:)

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da provalim komande za pc sta je sta :D

coko kopiraj ovo http://www.sendspace.com/file/byijd6 u my docm / FIFA12 i bice ti kontrole kao na prosloj fifi(ako se je igrao uopste :P ) tacnije:

D = sut

A = centarsut

s = dodavanje

E = brzo trcanje

Q = selektovanje igraca

W = golman/prazan prostor

e sad ako neces ovakve kontrole,kada biras strane da li ces da igras kuci ili da budes gost stisni Y tj u ovom slucaju W i stavljaj kontrole kako ti je volja :D ziveli :D

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam pre par dana onaj Demo, ali ne funkcionise nikako. Sve lepo instaliram, i kad kliknem na play, crn ekran 2 sekunde, i posle ona poruka, fifa2012.exe has stopped working.

Posto dosta dugo nisam igrao Fifu, pa sam hteo da vidim kako sve to izgleda u odnosu na PES, skinem ja 2011 i instaliram, ali opet isti problem.

Pokusao sam da stavim compatibility mode, ali nista se nije promenilo. Neko zna u cemu je problem?

PS. Sorry za offtopic :/

edit: Koristim Windows 7 Ultimate x64

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Instalirao sam pre par dana onaj Demo, ali ne funkcionise nikako. Sve lepo instaliram, i kad kliknem na play, crn ekran 2 sekunde, i posle ona poruka, fifa2012.exe has stopped working.

Posto dosta dugo nisam igrao Fifu, pa sam hteo da vidim kako sve to izgleda u odnosu na PES, skinem ja 2011 i instaliram, ali opet isti problem.

Pokusao sam da stavim compatibility mode, ali nista se nije promenilo. Neko zna u cemu je problem?

PS. Sorry za offtopic :/

edit: Koristim Windows 7 Ultimate x64

verovao ili ne problem je u tome sto imas fifu 11 instaliranu,tj hocu da kazem da ne mozes da imas na kompu i fifu 11 i fifu 12 demo moras da obrises jedno,ako i dalje imas problem,napisi ovde kakav komp imas mozda je do toga..

Edited by EXPLOS1VEEE
Link to comment
Share on other sites

Igram preko gamepada, napravili su sada dosta kombinacija sa tasterima "R1" "L1" "L2" verovatno vec i znate, sa L2 je neka vrsta trik udarca, ako je iz trka udara jak precizan udarac, ponekad zabicu, ako natrcava na ubacenu loptu po zemlji udara petom ka golu ili neki drugi trik.. sa R1 plasira loptu, treba pogoditi dobru stranu sa dobrim suterom da bi bio sto efektniji udarac :D i naravno L1 je nama dobro poznat lob udarac, sa L1 takodje koristim i ubacivanje ili uposljavanje, golmani su jako glupi u FIFI, dosta prave penale jako cesto tacnije :D i jedna velika mana, uvek se nadjem 1 na 1 sa golmanom pa se smorim da dajem golove na isti nacin :( i za kraj, ne umem da branim sa golmanom, probao sam u stranu i sve kombinacije tastera al on stoji zakopan u mestu :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

pomeren je izlazk za 27 :D

Nije. U Americi igre izlaze utorkom (27.), u Evropi petkom (30.). :D

Igram preko gamepada, napravili su sada dosta kombinacija sa tasterima "R1" "L1" "L2" verovatno vec i znate, sa L2 je neka vrsta trik udarca, ako je iz trka udara jak precizan udarac, ponekad zabicu, ako natrcava na ubacenu loptu po zemlji udara petom ka golu ili neki drugi trik.. sa R1 plasira loptu, treba pogoditi dobru stranu sa dobrim suterom da bi bio sto efektniji udarac :D i naravno L1 je nama dobro poznat lob udarac, sa L1 takodje koristim i ubacivanje ili uposljavanje, golmani su jako glupi u FIFI, dosta prave penale jako cesto tacnije :D i jedna velika mana, uvek se nadjem 1 na 1 sa golmanom pa se smorim da dajem golove na isti nacin :( i za kraj, ne umem da branim sa golmanom, probao sam u stranu i sve kombinacije tastera al on stoji zakopan u mestu :(

Golmani mogu da budu bolji, ali su bolji od onih iz PES-a. A ako hoćeš ti da braniš (ili moraš da braniš penale ;) ), desni analogni stick ti je bacanje. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

/facepalm

Hvala Lex :( elem el neko uspeo da da go dalje od 20 metara? :D odavno me neki fudbal nije ovako odusevio, definitivno uzimam original ako bude postojala mogucnost multiplaya bez nekog ogromnog laga, pa da se svi igramo, napravimo neku ligu ili nesto :D

ja cu takodje uzeti FIFU i PES iako igram PES po turnirima a FIFU u zivotu nisam igrao :) Igra je odlicna stvarno danas sam probao demo i svideo mi se ... Nadam se da ce nas biti dosta da igramo neku ligu . Coyote sto se laga tice uglavnom ga nema (barem na PES-u ) kada igras sa nasim ljudima , sa strancima moze da se desi da zalaguej po malo ako ste daleko ili ako neko ukljuci nesto :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...