Jump to content

Nova kontraceptivna metoda za muškarce


~JungleBoY~

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mali im je obim koliko sam ja shvatio iz price [:D]. Imaju crvolike kite, tanke a duzina je tu negde. Nije to kao srpska debela kobasica :tf:.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

U tome je fazon - durex XL je dugachak (kao i svi ostali XXL kondomi mainstream proizvodjacha), ali nema neki veliki obim (mislim da je na XL-u 56 ili tako neshto). Chitao sam na netu, ima mnogo ljudi koji imaju problem sa shirinom kondoma i koliko sam skapirao jedini normalan model je magnum XXL, ali njega mozesh da kupish samo u Americi :((

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Zbunjujete me momci.

Ja znam samo za jedan Durex XL (gde je XL eXtra Large - extra long & wide).Svi ostali sensationi,tingle,performa,love etc.., su standardne duzine, ali na svakoj kutiji ima nominalna sirina.Znaci meni lezi "love", ja kad kupujem vrsljam po kutijama dok ne nadjem sirinu 56.V|idjao sam sirine od 48mm do 62 mm.E sad ako ni to nije dovoljno onda svaka cast :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izbacuje se semena tecnost sve vreme, i moze i tako (doooosta, dosta tesko doduse) doci do oplodjenja. Tako da, nije samo pitanje u tajmingu, a nije da bih se rado igrao sa tim. :)

Naravno i vi opet smislite neki izgovor.

U stvari, samozivi ste i sebicni supci kojima je lakse da vam riba abortira nego da vi primite inekciju. Jedite govna.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

si čuo Leško?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Naravno i vi opet smislite neki izgovor.

U stvari, samozivi ste i sebicni supci kojima je lakse da vam riba abortira nego da vi primite inekciju. Jedite govna.

Ja nisam samozivi sebicni shupak :(, ali opet kad pogledash SSI [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Naravno i vi opet smislite neki izgovor.

U stvari, samozivi ste i sebicni supci kojima je lakse da vam riba abortira nego da vi primite inekciju. Jedite govna.

ili zamisli da RODI pa da se sjebe za ceo zivot!!!111

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sto da ne.

Probaj stvarno malo veselija/manje ogorcena da budes. Ili ne znam, nisu muskarci svi prasece svinje koje idu i sjebavaju zivot nekom. Ko da su deca govna, takav vam je trip...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sad su mushkarci krivi opet... Kao zene ne zele da ih jebesh golom kitom.

Shto se tiche kontracepcije, sve varijante su realno sranje, kurton nije 100% siguran, pilule rokaju zene hormonima, spirala je WTF, a seckanje spermovoda i injekcije ne dolaze u obzir.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche kontracepcije, sve varijante su realno sranje, kurton nije 100% siguran, pilule rokaju zene hormonima, spirala je WTF, a seckanje spermovoda i injekcije ne dolaze u obzir.

Realno sranje? S obzirom na alternativu tesko.

Chinjenica je da je vecina neodgovorna, ili da bi se drugacije ipak ponasali da ste drugog pola.

Drugo to vajnovanje oko kontracepcije mi tek ne kapiram... Ja ne mogu nikada da kazem da je nesto od toga sranje, ako to podrazumeva da koristim da bi imala sex sa osobom koja mi se dopada.

I zar vam ipak nije sranje sto morate da ga vadite?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Nije poenta u tome koja kontracepcija je bolja, poenta je u tome da ne mogu samo mushkarci da budu krivi shto ne koriste kontracepciju zato shto je sex dobrovoljna stvar. Devojka uvek moze da kaze liku da nece bez kontracepcije i to je normalno. A reci neshto u fazonu "ti si kriv shto sam trudna" posle seksa bez kontracepcije je po meni licemerno...

Shto se mene tiche, kurton moze, pilule moze, spiralu ne bih nikome preporuchio, a sve vivisekcije i injekcije cao-zdravo.

I da, nije mi sranje da ga vadim :)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...