Jump to content

Nova kontraceptivna metoda za muškarce


~JungleBoY~

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde ne serite preterano.

Kod svake zene je drugacije ne u smislu da je ili pms ili depresija nego da joj ili cak ublazava regularne pms-ove ili joj pogorsava i u manjem procentu se desavaju losa dejstva. Te pilule se cak prepisuju za regulaciju menstrualnog ciklusa.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

^qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u nekoliko navrata pila pilule po nekoliko meseci - zbog kontracepcije a i zbog sredjivanja ciklusa s obzirom da sam vec imala hormonski poremecaj koje su pilule trebale da srede, (a hormonski poremecaj je verovatno bio izazvan uzimanjem pilula dan posle kad mi je pucao kondom)

Nikad nisam imala nikakve neželjene efekte, naprotiv. PMS ni inace nemam, bolovi i obilnost mece su mi se znatno smanjili.

Naravno nikad nisam uzimala na svoju ruku vec tacno one koje mi lekar odredi, a zavisi valjda i od godina koje smeju da se piju... mora da se vadi krv, ne smeju da uzimaju zene sa obolelom jetrom i stajaznam jos kojim zdravstvenim problemima.

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je Dz kaze. Ja jedino sto sam primetio kod zene je da se malo sjebe ciklus ako zaboravi da popije svaki dan, ali inace zaista nemam na sta da se zalim.

Ivke ti si kanda naletao na neke harpije, pa im pilula izgovor za gadnu licnost [;)]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Devojka mi je pila pilule 2 godine na preporuku lekara i nisam primetio nikakve nezeljene efekte ili produzeni PMS. Mogu reci da je bila "bolja" u tom periodu :D. Tako da ne znam o cemu pricate...pilule su odlicne za zene koje imaju jako neredovne cikluse i razne hormonalne probleme.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Jes, pa da nastane paradox i realnost prestane da postoji.

[roflmao]

sry, ali ceo topik je otisao ka debilnoj rapsravi vaditi/omotavati gumu/bosti pesnis.

Igor drug!

@topic sve je opet individualno. Znam par zenskih osoba koje su "poludele" od pilula, dok npr jedna je skroz bila normalna...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...