Jump to content

Beograd - Vrsac


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ако им се испуне услови, опет ћемо их видети зато што се не решава проблем тамо где је настао, а то је политика отимачине банки. Жао ми их је заиста, тешко је гледати како их систематски и плански уништавају.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nudili su im subvencionisanje za 100 hektara zemlje, odnosno 14000 eura besplatno dobiju na ruke, a drzava je izdvojila isto para ko i prosle godine, s tim sto ce da smanje sub. njima sa 100 na 30, a ostale pare ce da daju stocharima

Ovi odmah digli dreku, em imaju toliko pogodnosti (jeftinije gorivo i ostala cuda) em se sad bune

Nema veze, nek blokiraju pancevo jos 2 nedelje, bitno je da ih narod podrzava, a da pola Beograda ni ne zna za taj protest

Link to comment
Share on other sites

crnjo,blokiran ti je novi put,ali na njemu koliko sam skontao pustaju sistemski,ali ne znam kako:)))))))))a na starom putu ne mozes nikako da prodjes stoje traktori tokom celog mosta

sve u svemu,sad mi ispricao ortak da ima fora da izbegnes na novom putu blokade preko nekog njivarskog puta,ali to bih ja morao nekako da ti pokazem,tj. treba ti neki znalac da ti pokaze posto ovako nema sanse ti da ukapiras kuda se ide posto ukljucuje i kretanje suprotnom trakom:)))

@ivan

vlasti koje ne mogu da se suoce sa problemom i drze ga ispred otiracha jer njih ne dodiruje.Da su vam uleteli sa traktorima u prestonicu sve bi vec bilo reseno tj. ako nista oni bi barem otisli svojim putem,ne kazem da je to resenje naravno,niko ne treba da trpi zbog njihovog nezadovoljstva,ali ova indolencija ce da traje,a ja cu da sisam penis iako sam ni kriv ni duzhan,a razmazenko boris i drugari ce da se voze u konvojima i igraju isporucivanja mladica

@coka

brate,ko da si pao sa marsa,ljudi nisu trazili vise para,samo su trazili isto ko i prosle godine,i to im je obecano,uostalom,svuda u svetu postoje subvencije,pa je zato valjda i hrana jeftinija

nazalost,nisu oni jedini koji imaju probleme,ovo nije resenje,ali ko moze,koristi silu,jer ona je jedina validna u ovoj drzavi

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate,ko da si pao sa marsa,ljudi nisu trazili vise para,samo su trazili isto ko i prosle godine,i to im je obecano,uostalom,svuda u svetu postoje subvencije,pa je zato valjda i hrana jeftinija

nazalost,nisu oni jedini koji imaju probleme,ovo nije resenje,ali ko moze,koristi silu,jer ona je jedina validna u ovoj drzavi

Nisam ja rekao da su trazili vise para, rekoh da su bezobrazni sto se bune zato sto vec imaju 300 pogodnosti, isto ovako mogu stochari recimo da se bune i da izvedu svinje i kokoshke i krave da blokiraju pancevo i da traze subvencije

mislim kontam da se bune za ono sto im je obecano, ali nisu oni jedini kojima trebaju pare

sutra ce i taxisti da traze subvencije i bole ih kara

Link to comment
Share on other sites

Kakvi sad crni taksisti, jedine koje treba subvencionisati su seljaci (u smislu farmera/poljoprivrednika) i trudnice. Svi ostali mrsh u kurac [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Baš je šajze situacija za VŠ-BG, ženinog brata od tetke su već dva puta vraćali nazad u grad, plus što se iscimao po nekim sporednim putevima i opet popušio blokadu. A čovek radi i živi u Beogradu :O

Ja kažem ženi, pa čekaj, moraju da ga puste da prođe, tamo mu žena, treba da se javi na posao, lol, jok, ne daju mu. Sad će da proba da krene u 4 ujutru, nada se da će da ga puste ovi traktoristi :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne budu li se maknuli sutra do uveche..... Ponecu u kolima kad krenem za VS neku klopu, pivo i kolache za traktoriste... :tf:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja rekao da su trazili vise para, rekoh da su bezobrazni sto se bune zato sto vec imaju 300 pogodnosti, isto ovako mogu stochari recimo da se bune i da izvedu svinje i kokoshke i krave da blokiraju pancevo i da traze subvencije

mislim kontam da se bune za ono sto im je obecano, ali nisu oni jedini kojima trebaju pare

sutra ce i taxisti da traze subvencije i bole ih kara

pa sto kaze sting, zar nije poljoprivreda jedina grana koju treba subvencionisati?Mislim koje oni pa pogodnosti imaju sto su ratari u Srbiji,obore im cenu chega god da prodaju uochi sezone...i ti taksisti koje spominjes su se bunili pa su posisali penis,s tim sto se oni bune protiv fiskalnih kasa i normalnog razuma,a ne za nesto osnovano...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A da ne pricam da im shpekulacijama spushtaju cene proizvoda pa kilo pshenice bude 10 dinara. 1 tona pshenice se dobija po hektaru ako se ne varam. 10 000 dinara po jebenom hektaru to nije dovoljno ni da se kupi to subvencionisano gorivo!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ne budu li se maknuli sutra do uveche..... Ponecu u kolima kad krenem za VS neku klopu, pivo i kolache za traktoriste... :tf:

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/257490/Vozaci-lazirali-i-trudnocu-da-probiju-barikade-traktorista

inace, iako sam na strani seljaka, glup mi je ovaj nacin borbe, jer nekako mi najvise narod ispasta ovako :/

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

A kako mislish da shtrajkuju protiv "vlasti". Da im se parkiraju ispred kuce i ne daju njihovim porodicama da izadju? Ljudi rade ovakve stvari jer dok ne zagorcash drugim ljudima zivot, koji se onda naljute na vlast jer ona ne sredjuje situaciju, ne moze nishta da se uradi. Ova stoka ne reaguje dok ne do gori do noktiju, jer ne mora a i bahata je.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno nisi pratio situaciju, oni su krenuli da provozaju traktore kroz Beograd. Verovatno su planirali da blokiraju na taj nacin na odredjeno vreme neku ulicu, mozda cak Nemanjinu. Policija ih je sacekala kod Pancevackog mosta i zabranila im da ga predju :), oni nece da idu kuci i zato je blokada na pancevcu [:)]. Pretpostavljam da je slicnu direktivu dobila policija i za ostale gradove, zbog cega su blokade zastale na ulazima u sve gradove a ne u gradovima.

E sad, mozda su hteli da zabodu 100 traktora ispred skupshtine i da kampuju pa su ih ovi preventivno zaustavil na pancevcu, kontajuci da im je tamo lakshe da ih kontrolishu.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

samo da te ispravim sting,nije na "vasem" pancevackom mostu blokada,vec bas na mostu na izlazu iz panceva,i na novom putu kod panceva:)Meni 108ica ide normalno do duboke bare i ostavi me ispred panceva...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

U prolazu sam pitao pijanog seljaka - "Vasa slobodna procena, jos koliko ce ovo da traje?"

rekao mi je "pet dana" :D

Usput sam pricao i sa nekom omladinom, stvarno su delovali tuzno zato sto kada nekome kazes "seljaku", u stvari zelis da ga uvredis i zato sto dosta ljudi ima predrasude prema njima, tako kazu

Link to comment
Share on other sites

Šta se ložite, veleposednici digli dreku, kakvi crni seljaci... Je l znate vi uopšte šta je 30 hektara?

Para ima koliko ima, ne mogu da se izmisle, vlast jeste šupačka što na vreme nije rekla da nema para, ali kao da je to neko iznenađenje. U ostalom, ko u svom biznis planu uzima išta što ima veze sa vlašću kao siguricu i treba da propadne.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...