Jump to content

Beograd - Vrsac


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^Što misliš da je zatvoreno zbog Mladića ili se nešto radi?

nije zbog mladića, protest poljoprivrednika, oni krenuli traktorima za beograd, a murija ih zaustavila u pančevu. za vršac se ide preko pančeva. leisure je iz vršca jedva stigao do aerodroma, eno ti ga njegov post u pričajte topiksu.

Link to comment
Share on other sites

Uzmes sutra zoves STUP i pitas kako funkcionisu iz Beograda za Vrsac, ako ne onda kontam da dodjes bilo kako do Panceva, pa taxi-jem na drugi kraj Panceva, pa onda stopom ili linijskim.

Ili, trazis od gadova da dodju do Panceva po tebe kolima :tf:

Edited by vege
Link to comment
Share on other sites

^Što misliš da je zatvoreno zbog Mladića ili se nešto radi?

^this

ljudi vec tri dana protestvuju,ali posto beograd funkcionise normalno,sve boli kurac,niko ni ne zna nista!Protestu se bre ne pridaje nikakav znacaj,bitno da je Ana Nikolic otisla u sud u shorcu,a to sto juce nisi mogao da kupis osnovne namirnice,to ko jebe!Mogu godinu dana da blokiraju sve puteve u zemlji,dok ne dodju u Beograd nece nista postici,a jedva cekam da vam sto hiljada traktora uleti u prestonicu pa da vi malo plachete,jbt ne mogu da odem na posao vec dva dana

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zbog otkaza lol!

mislim naravno da ni ja nisam imao pojma i da sam im jebao milosnu majku,ali naravno da je opravdano:)ljudi su digli kredite unapred racunajuci na pare od subvencije i onda kada je doslo vreme za isplatu,oni su im umanjili fazon subvencionisano zemljiste sa 30 na 10 hektara,sto je izjednacilo velike proizvodjache sa malim...najcrnje u celoj prichi je to sto oni ne traze VISE u odnosu na proslu godinu,nego traze isto,odnosno ono sto im je obecano...znaci cela priche nije ono,NISTE IMALI NISTA,DACEMO VAM STO MILIONA,nego dobili ste prosle 10 hiljada,dobicete i ove isto toliko...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mogu godinu dana da blokiraju sve puteve u zemlji,dok ne dodju u Beograd nece nista postici

znaju to i paori i nameravali su do beograda da stignu, ali ih je murija zaustavila u pančevu. kriminalno je što je to neka pedeseta vest, na b92 sajtu moraš da odeš na info i tu da prevrneš dva-tri taba dok uopšte dođe do spominjanja traktora.

zato sam i pitao ono na fejsu, zanimalo me koliko ljudi uopšte zna da je pančevo pod blokadom...

p.s. pix ane nikolić u šorcu moar plx

Link to comment
Share on other sites

taj fazon,ja sam danas otvorio blic da vidim da li uopste ima nekog napretka,i ono,na potpuno nebitnom mestu,kao NASTAVILI BLOKADE PUTEVA

pa jebem vam mamu razmazenu u picku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije zbog mladića, protest poljoprivrednika, oni krenuli traktorima za beograd, a murija ih zaustavila u pančevu. za vršac se ide preko pančeva. leisure je iz vršca jedva stigao do aerodroma, eno ti ga njegov post u pričajte topiksu.

ovaj ivke je previse stalozen u zadnje vreme. u moje vreme, kada su ljudi imali 15 godina, i kada bi pitali debilno pitanje dobili bi barem po 3 internet shamara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...