Jump to content

RuR fudbal


  

19 members have voted

  1. 1. Koji dan vam najviše odgovara?



Recommended Posts

ajdemo opet!

Glasajte koji dan vam najviše odgovara i biće otvoren/editovan topic sa full info-om.

Stim što ovoj prognozi više ne možeš verovati, u nedelju je najverovatnije najbolje vreme

edit : btw nemojte glasati tipa "hm, možda mogu i u petak glasaću tada, a vidi mogu i u subotu markovaću oba"

pošto želimo da utvrdimo tačan broj ljudi koji će sigurno doći

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

pa u slučaju da se neko predomisli, naprimer ne mogu u subotu a obeležio sam, ajd markovaću petak i rećiću da se vote za subotu ne računa :)

nvm, samo nemojte votovati baš za SVAKI dan.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ja u subotu igram turnirchinu u panchevu,znaci subota nema shanse,petak ne znam,nedelja ne znam,sve u svemu,zasto silite:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja isto to mislim, ae nekako bi mozda i izveo da dodjem i ove, ali jebo fudbalicu ako nas bude samo 10 :D

Slazem se za sledecu nedelju! pa cemo videti kako i sta.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

E Hristina ova druga sa desne strane je ok. Nju mi rezervishi. [:p]:tf:

@topic: Ovaj petak radim prepodne, tako da ne mogu :( a i za vikend tesko. Poslusajte gruju (nemoj da silite), covek zna driblinge :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...