Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Jeste jer ako ja igram partiju, cela partija zapravo zavisi od mene!

Kako to samo ranije nisam shvatio, mislio sam da  je ova igrica 5v5!

stupid me

OK ajde ovako da postavimo. Igrao si non stop sa ekipom 1700 game. I bio si sta ja znam oko1750 pao si posto igras solo. Pa ne mozes da padnes 100mmr ili 50 mmr 10 partija da izgubis. Nije uvek tim los. Mora da je problem u tebi

Link to comment
Share on other sites

OK ajde ovako da postavimo. Igrao si non stop sa ekipom 1700 game. I bio si sta ja znam oko1750 pao si posto igras solo. Pa ne mozes da padnes 100mmr ili 50 mmr 10 partija da izgubis. Nije uvek tim los. Mora da je problem u tebi

 

Ja sam u svojoj HoN "karijeri" bio svugde od 1380 do 1720 ratinga, a ako izuzmem prvih par meseci dok sam se usemio, mislim da sam ostatak vremena uglavnom igrao isto, to jest, ne mislim da sam ista bolje igrao na recimo 1650 ratinga nego na 1500 iako rating govori drugacije. 90% vremena sam solo que...dosta partija se izgubi zbog trolova, losih pickova, mentola koji uzmu support heroja a odbijaju da varduju, likova koji igraju iskljucivo hard kerijere a ne znaju da predju 250 gpm, nh pickera koji nume da postavi smoke nego ceka da stiluje, scouta koji nume da metne oko i udari silence, legionara, bublsa, hammera i ostalih koji nece da skacu prvi u fight iako imaju PK nego cekaju druge i slicno...naravno da sam masu partija i ja lose odigrao, ali kao sto rekoh, generalno ne mislim da sam bio ista bolji igrac na vecem ratingu...kod solo que-a je faktor srece itekako bitan :D

Link to comment
Share on other sites

E neka si mu rekao.

onako informativno... jel svih 17,789 postova u ovom fazonu? :D

 

OK ajde ovako da postavimo. Igrao si non stop sa ekipom 1700 game. I bio si sta ja znam oko1750 pao si posto igras solo. Pa ne mozes da padnes 100mmr ili 50 mmr 10 partija da izgubis. Nije uvek tim los. Mora da je problem u tebi

HON je igra gde sve zavisi od komunikacije, kao i dota, kanter, kvejk TDM/CTF, LOL i ostala timska govna :)

kad tebi neki debil sa druge strane kontinenta celu partiju govori shta bi trebao da radish, a on sam nishta ne radi, onda verovatno nije problem u tebi...

tako da ako ti je bitan MMR, nadji drugare, komunicirajte, pobedite, farmujte MMR i boli te patka, uspeo si u zivotu

kad igrash solo igraj unrated i eto... mirna sujeta :D

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Igrao sam ja, do jaja je, realno. Samo mrzim ljude koje uzimaju heroje koji su op sami po sebi, tipa scout, nh itd. a ne zbog magija, a to je valjda i poenta rift wars-a.

  • Upvote (+1) 1

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...