Jump to content

Transferi 2011


GibanicA

Recommended Posts

za mene je vilas boas najbolji transfer ove sezone, kad takvom ludaku date resurse i pare koje celzi ima ko zna sta moze da uradi

ako dovede hulka ima da lomi kicme po engleskoj

lepo je videti janga u junajtedu, nadam se da ce uspeti da radi svoj posao

svidja mi se sto ferguson pravi britansku kicmu u timu, jang, dzons, smoling, velbek, kleverli, evans, runi i ovi klinci sto dolaze iz akademije ce biti i vise nego dobri u buducnosti

nije mi samo jasno sta venger ceka, dok se on smisli i ocisti tim svi normalni igraci ce naci svoje klubove

Link to comment
Share on other sites

pa doveo je žervinja, dosta za Arsenal :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jebes hulka,ne deluje kao covek za velike utakmice.dovesce boas kolumbijsku gol masinu a drogba ili anelka ce da traze novi klub.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam procitao da arsenal razmislja da dovede bartona,bio sam u fazonu kupujem dres odmah,i cak sam na blicu furao pola dana onu njegovu hipstersku sliku,samo zato sto bi mi to vredelo vise nego svi zervinjovi i fini momci ovog sveta,covek bi bio jebeni novi dejvid plat,pol merson,rej parlor:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije mi samo jasno sta venger ceka, dok se on smisli i ocisti tim svi normalni igraci ce naci svoje klubove

Pa nije ni meni jasno, ali ono nije ni poceo prelazni rok :)

@gruja

citam ove blogere, i mogu ti reci da su i oni, a i prilicno velik broj navijaca jako jako protiv tog transfera. Mada ne sumnjam da bi dobro dosao.

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam procitao da arsenal razmislja da dovede bartona,bio sam u fazonu kupujem dres odmah,i cak sam na blicu furao pola dana onu njegovu hipstersku sliku,samo zato sto bi mi to vredelo vise nego svi zervinjovi i fini momci ovog sveta,covek bi bio jebeni novi dejvid plat,pol merson,rej parlor:))

Two dresa pls :)

Link to comment
Share on other sites

au jebote pricali su o krizi glejzerovih a likovi su dali laganih 60 miliona za pojacanja.. za sada

man siti uzo Savica..pominje se cifra od oko 7-8 miliona..BSK Borca trlja ruke sa svojih 40 posto..a i FK Brskovo ce dobiti dresove i kopacke sa svojih 10 posto

A za Savica, ako se ostvari bice najsmesniji transfer poslednjih par godina. Najzalije mi je decka jer ce realno propasti, a mogao je da bude dobar...

Link to comment
Share on other sites

pa nema šta da slaže facu, valjda je i sam svestan da trenutno nema šta da traži u Engleskoj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Otisao klisi u city za 7m. Da vidimo ko je sledeci! Samo mi nije jasno kako klisi i savic imaju istu cenu, jasno mi je da je klisi u zadnjoj godini ugovora, ali opet .

Savic nema sta da trazi u premier ligi lepo rece hajli, bar ne jos.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

grujo boze brate, ja sam prso

ladno sam sanjao da je dzoi barton presao u arsenal i da svi igraci imaju brchice kao hitler, nose dres sa brojem 7 barton i da si ti jedan medju njima.

a on to sve gleda sa klupe za rezervne igrace i smeje se :o

moram na lecenje :D

:tf:

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...