Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

KAKAV SAM JA FAIL - sunce ti zarko ... godinu dana sam grindovao da predjem u gold i juce pre zavrsetka sezone igram chelindzer i imam 2-0 skor i sledece tri partije izgubim .... fmlifeeeeeeeeeeeeeeeeeee........mora malo kukam da izbacim iz sebe muku :).

ja ufurao ortaka u gold u poslednjih 48h... tek dingovao lvl 30... tacno 16 heroja (svi najjeftiniji)... 7-3 promo... bacio me u s1,,, brda leavera i trollova... divizije 5 su pune jebenih degenerika koji su bustovani ili su jednostavno svesni svojih limita, tako da igraju heimere jungle i shyvane support zato sto im se moze... i na taj nacin sprecavaju jadnike koji tryharduju da udju u visu ligu...

imao sam 0-2 u promo i manje od 6h da ga ubacim u gold (i to pod uslovom da decline-ujem raid :tf: )... 

taktika je bila jednostavna... nadjes gold V lika... useres se u njega... on ode afk...

drugar koga sam izbustovao je bio korektan i nije igrao ranked poslednja 4 sata, tako da nije ucestvovao u dovodjenju randoma do nervnog sloma...

i da... jedan drugi lik (koga sam takodje uveo u gold) je zbog neaktivnosti uspeo da ispadne iz lige... tako da si u mnogo boljem polozaju od njega... dabogda imao pa nemao... :P

Link to comment
Share on other sites

al dobro nije bitno, jos traje s3 nije resetovano, valjda do nove godine , tako da cu imati vremena da se malo namucim jos i da udjem u gold , voleo bi da startujem s4 iz golda ... u tieru sam opet tako da :) jos 2 pobede :) ajmo ajmo :))))

 

ma moj najveci problem je bio sto sam igrao od beta testa na us-a i tek pre 6-8 meseci kad bese sam presao na eu server gde radi bolje i gde su partije kvalitetnije i bolje nego na usa , tako da samo jako !:)

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

KAKAV SAM JA FAIL - sunce ti zarko ... godinu dana sam grindovao da predjem u gold i juce pre zavrsetka sezone igram chelindzer i imam 2-0 skor i sledece tri partije izgubim .... fmlifeeeeeeeeeeeeeeeeeee........mora malo kukam da izbacim iz sebe muku :).

+1

Trebala mi je jedna pobeda da udjem u onih 5 partija koje igras da predjes u gold, na kraju sam zavrsio u silver 2... Svaka partija 1 dc + 1 feeder. Jednu vec dobijenu partiju smo izgubili jer je ceo tim iz nekog razloga poginuo kao leminzi 1 po 1 i na kraju nam uniste bazu...

Link to comment
Share on other sites

jel neko koristi onaj mkjogo, program sa kojim mozesh da koristish sve(vecinu) champ skinova for free (samo ih ti vidish), ima josh i jungle timer.

 

mene u principu zanimaju samo skinovi, pa me zanima da li je legalno koristiti ga, pretpostavljam da jeste u smislu da jedine promene koje pravi su vidljive samo na tvom ekranu, ali me zanima da li josh neko koristi isti. ne bih bash voleo da me banujut taman sam krenuo u hot streak :)) a skinovi mi se naravno, svidjaju  [:)]

Link to comment
Share on other sites

mogu samo da zamislim kako pizdite kada npr igrate promo meceve koji su vam bitni, a u tim vam ulete neka deca i fideri koji ne mogu ni da se dogovore ko ce gde da ide

 

koji nalet rage-a sam sada imao polupao bi komp, a promo je relativno nebitan, poshto igram samo da bi shto vishe podigao mmr pred s4.

 

hoce obojica top i gotovo.. ma  ne jebu, svadjaju se, ako imaju po 15 godina secem kurac. nameshtaju jedan drugog da pogine itd

 

nece ni jedan da se povuce i odigraju celu partiju duo top, na kraju izgube lane 2v1 i to sa pola snage dok ja pokushavam da igram support umesto jungle..

 

ovako neshto a da igram promo za gold+? samoubistvo u najavi

Link to comment
Share on other sites

4x put igram promo za gold, sad ce vidimo ... jos jedna fali... desi se da upadnu teltabisi ..... secam se poslednji put kada sam igrao poslednju parrtiju za ulazak u gold povedemo 10-0 i pocnu top i jungle da troluju i izgubimo dobijeno, secam se da sam sebi lupao samare kolkk sam se iznervirao ...

 

pitanje, ako upadnem sad u gold da li cu biti gold i u s4 ili mi samo raste mmr?

 

posto ne kapiram desava mi se da imam platinum igraca i po 2 golda u timu , a ja sam silver ???#

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Palim lol nakon novog peca, ulazim u acc kad gle iznenadjenja, pored infoa o novim masteriesima dobijem i jos jedan da sam demoted u bronzu 4.. Skk? Jeste da nisam igrao pun k.. Meseci ali imao sam 86lp u bronzi 3.. Nvm.. Uspem da dodjem sad do bronze 1 na jedvite jade u series nakon sto sam 5 puta zaredom ispadao i vracao se iz istih. A to za mmr mi nije jasno.. Upada mi 4 silver lika i igramo protiv 4 bronze i jednog silvere.. Pa mi se desi da igram sa jednim silverom protiv 5 silvera.. Ja ne znam sta se desava.. I to aj da je silver 5 pa da kazes tu je negde nego silver 2,3,4.. Ne znam sta se desava sa mm-om..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...