Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Jeste u early game, farmati je malo teze,ali ja volim genkati kad god neko pridje blize upalim E+Q+W  i spustim na pola u early game. Kad kupim BotRK onda tek pravim haos :P, Cesto ga kupim i prije 6 lvl, tako da na 6lvl ubijam sve 1v1 jer mu je ulti dobar, imam ignite+flash i slow od BotRK-a. Inace volim da izaberem champa za partnera koji ide samnom lane ili ako sam solo top, junglera, pretezno odgovara mi Lee Sin, Shyvana,Kha Zix i Yi kao jungleri, a ako neko ide samnom normalno pretezno Hook champovi Tresh,Nautilus,Blitz ili Lulu/Leona kao supp.

Edited by Guccimist

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

ma opusteno, samo citajuci ovo sto si napisao, vidim da si tek poceo :)

 

prvo sto ides duo lejn jax, nisam znao da i dalje postoji to a da nije bot ad+sup :D

 

a i nemoguce je zavrsiti bork pre 6og levela, i tu si se malo zajebo :D

 

no nema veze, ima vremena, skontaces vec kako i sta treba :D

Link to comment
Share on other sites

Solo top stalno idem, mislio sam bot duo lane ali rijetko, posto ne idem cesto Jaxa bot, BotRK kupim prije 6 lvl ili tacno na 6 lvl jer chase-ujem i genkam stalno suprotnog chempa, farmam fino i idem u pomoc na drugi lane kad je moj cist, nisam rekao stalno da uzimam prije 6lvl ali tu je. EUW Normal igram tj 20 sam lvl :D, i imam fin skor sa Jaxom. 

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

A to.. Imam racionalno objasnjenje.. U btonzu sam pao jer sam pravio veliku pauzu zbog dote i sad sam odlucio da se malo vise posvetim lolu. Igram na online turnirima i sa dosta igraca iz visih divizija.. Da nemam znanje i iskustvo na svojoj strani iz bronze ne bih izasao ni sa midom niti junglerom a kamoli suportom. Takodje bih bio u fazonu svi su nubovi ja sam pro kojijr zaglavljen u elo hell-u.. Tako da sto se suportovanja tice mislim da sam kompetentan da odgovorim na sva pitanja (skoro sva) iz razloga sto sam igrao protiv svih divizija (pa i challengera i diamonda, sto timske sto random) zasto sam rekao sem diamonda jeste taj sto nemam dovoljno iskustva protiv igraca iz te divizije (pogotovo iz D1, D2).. Za ostale divizije znam kakav se playstyle primenjuje (manje-vise)..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...