Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

making music, reading the news i contacting people, tu se jos ne dam!

A preko rura radis sta? Vreme potroseno na forumu u razgovoru sa forumasima si mogao provesti u razgovoru sa blokemonima.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

4d4a99936b64e77d48b114b90d77aa06489198ed_m.gif

ali ta faca [roflmao]

Kakav gosopdar mali

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sto? mislim, sta ovde da se raspisem? o leonardu?

pa nista, seko je leseve, napravio anatomske crteze unprecedented at that time, poznat je po svojim anatomskim studijama, uticao na nastanak moderne medicine itd. crtezi su mu prilicno precizni za to vreme, ali je cesto jako fejlovao u dedukciji i pretpostavkama itd. mislim, ne znam na sta mislis, na to sto kazem da je svasta sjebo? pa jeste kad gledamo sada, ali za to vreme je bio vekovima ispred tadasnjih znanja. nista nisam prozivao gospodina, ako na to mislis.

in fact, cudno je kako je uopste homo sapiens u tim uslovima i tom vremenu mogao da ispolji takvu tacnost, dedukciju i trista iljada genijalnih nacina da se dodje do zakljucaka, to mi je i dan danas trip za njega.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa hiperbolisem jebote, ono 'cekam te sto godina' i te fore

nije isto ako ti nacrtas lol nogu i ako ja nacrtam lol nogu, a kamoli leonardo, el tako

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...