Jump to content

Animacija


sh

Recommended Posts

Hvala na komentarima..

@zerbah

jbg, malo sam zasrao brzinu kamere i nema popravke sem da pustim render ponovo ili malo da se povadim u afteru :).. a rok je tri nedelje i za enterijer i eksterijer a nemam renderfarmu, radim samo na jednom kompu (x6 @ 3.8, 12 gb rama )jbg Srbija.. Sto se tice GI-a jbg, i tu je problem vreme, morao sam maksimalno da skratim rendertime po frejmu..

@peja

casa i flasa u fokusu klasicna kradja vremena, od jednog frejma sam napravio 10 sekundi

Link to comment
Share on other sites

@ saint

Jesam, ali nista specijalno tu nema jer nije posao za dizajn enterijera nego cisto prikaz za buduce kupce tih dupleksa :)

@zerbah

Mnogo bi bolje ispalo da sam pogodio animaciju za 10k eura pa da napucam podesavanja i da se koncentrisem samo na taj posao tih par nedelja i uz to da mi ne bude zao da platim renderfarmu par hiljada za render :).. Ali, jbg, nema to ko da plati u Srbiji pa sam pored ovog prihvatio jos par poslova koje moram da radim uporedo i ispalo je kako je ispalo.. Moje misljenje za te pare i vise nego odlicno :)

Okacicu za par dana i eksterijer zgrade cim zavrsi render pa da pogledate komplet kako je ispalo

Cheers

Link to comment
Share on other sites

Ma sve mi je jasno, koliko puta sam radio slichne stvari i svaki put kazem sebi da cu se vratiti kasnije istom projektu i doraditi ga da bude za portfolio i prc :)

Dodushe, u poslednje vreme se ipak stvari popravljaju - posle nepunih 20 godina igranja sa 3d-om i grafikom, napokon mogu da lupam velike cene i uposhljavam ljude, a ne sve sam da radim... BTW, ako ti zatreba farma, pishi na PM, deshava se da je slobodna ponekad (dodushe nemam Cinema4D na njoj, za sada samo 3dsmax i maya).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Hahah, da, to je to -

"ako može samo da cveće bude crveno a ne žuto",

"uf, pa to znači da moram sve ...",

"pa samo cveće, ništa drugo, šta ti je to da zameniš, minut!"

"ali rendering i to..."

"pa ne tražim sve da se menja, samo cveće!"

Link to comment
Share on other sites

Sve im se dopada, samo ako moze veci televizor .... jbt veci televizor :fp: .. Tako da cu morati da izrenderujem sve ponovo, taman i da usporim malo kameru kada krene ka spratu

relano trebao si prvo neki preview nesto, prvi render nikad nije zadovoljavajuci ... to svi znaju! :D

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

@ laki

da to je to :)

@shekk

zaboravih da kazem da traze da se promeni i slika na zidu u dnevnoj zato sto je i u spavacoj ista :) tako da sam morao da pustim sve ponovo, jbg..

@spu

tu si u pravu, sl put test 320x240 izvolite :)

Sve je ok, ali jbt ne diluju televizore 72" za sto evrica i slike pa da bude neki problem, treba duplekse da uvale ljudima i nije mi jasno sta je problem tv i slika ali ok, pobedicemo :)

Link to comment
Share on other sites

E da, to za sliku sam primetio... a za šta ko valja, jebiga, kad neko kupuje dupleks, ne kupuje što ima sedmoro dece pa mu treba prostor nego zato što mu se digla piša, treba da mu reklama digne tu pišu, da mu šašolji komplekse, da zamisli svoje buduće leglo sa tom plazmom od 72" i fancy slikama :tf: Soldier on!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...