Jump to content

SHIFT 2


Recommended Posts

Zajeban, ovo ko da nije NFS (bar ono malo što sam igrao). Kokpit view je fantastično odrađen, i vizuelno (smanjeno je vidno polje, jer se gleda kroz kacigu) i u gameplay smislu, jer se kamera tiltuje prema stazi i nije fiksno usmerena na put ispred, što fokusira pažnju na trenutne krivine i deluje sjajno. Inače je pakleno teško za vožnju, bar ova početna kola, za čas se zajebeš i izgubiš (nikakvu) početnu prednost.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Počeo sam malo, i nije loše, deluje mi podnošljivije od prvog SHIFT-a... Opet treba pet minuta da gledam auto iz svih uglova pre početka trke, čak i kad je restartujem :-(

Ko ima problema sa savlađivanjem automobila, neka podesi video opcije da izvuče što stabilniji framerate, i neka proba kontrole na Elite težini, tek tu je mene auto počeo da sluša :-) Sam sam uključuo raceline, sve ostalo je off, i nekako je bolje...

E, da, protivnika samo pipneš na stazi, i okrenuo si se i izleteo...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi brate od brzine ako vozis 140 i pipnes ga naravno da ces da se sjebes tako je i u stvarno zivotu valjda nisam probao :D al kad vozim fazon 70 80 uspem da izmanervisem kola da ne izletim van staze :)

@ Ivan_ ima ;)

Edited by EXPLOS1VEEE
Link to comment
Share on other sites

ajde realisti, pricajte kakvo je:) (a mozete usput i o prvom shiftu da kazete koju, posto ga nisam igrao).

kad postanem gospodar sveta pazaricu neki profi volan, pa gledam koje igre tada da instaliram (za sada kontam race, gtr2, a za divljanje rally masters/colin)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mnjah, meni je to smor, mislim, okej mi je da igram comanche kao polu-simulaciju jer sam helis video samo na slici, a auto svi vozimo, pa mi nekako bezze kad ga ugnjave ko za decu:)

tako da sam ja, sto se tice auto-moto simulacija, u fazonu ili kvejk ili operation flashpoint:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jebesh igru u kojoj auto ne moze normalno da skrece ako igrash na tastaturi i vozish 250 na sat :tf:

A sada ozbiljno - jako loshe upravljanje na tastaturi, auto ne moze normalno da se kontrolishe chak i kada ide na ravnom delu staze, AI automobili umeju da budu bash brzi (tako da ne mozesh da ih stignesh nikako), a jedno dodirivanje protivnichkog automobila znachi momentalno izletanje sa staze... PHAIL, I SAY!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Definitivno je ovo, ipak, teško govno od igre... Početni polu-pozitivan utisak, u smislu "Ovo je ipak bolje od prvog SHITA jer može da se vozi, i manje secka", upropašćen je posle par sati igranja... Toliko mi je jadna igra, da neću čak ni pokušati da kukam i nabrajam šta mi sve u njoj smeta, nego ću se, jednostavno, praviti da ne postoji...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...