Jump to content

Tenis 2011


Lucky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

igrao je kao robot. najjace mi je u3. setu pred kraj kako je jednu loptu sabio bez gledanja u teren, dobio poen i dalje se nije okrenuo da vidi da li je aut, da li ce se vratiti, a pritom je bila blizu auta.. inace intervju posle, mega skroman mladic. daj boze da sabije fedexa, al predvidjam da ce ga govno dobiti tipa 6-2 6-2

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja da on to nije trebao da kaze , ali nije uvredio nikoga zato sto je bio iskren . Djokovic je zasluzio tu pobedu , ali kad izgubis mec nakon sto imas dve mec lopte , ne znaci da si igrao losije ... Glupo je reci da je onaj forhend nekakav vis maior ili skill , to je bila cista sreca, a to najvise boli , kad onog sa kim igras sere.

ako si najbolji svih vremena i imas 2 mec lopte... tog nekog mora previse da sere... ako se tome doaju sve ostale pobede ove godine (uz samo jedan poraz po onom polumraku :P) onda si LOSIJI... end of story... znaci i njega je previs sralo da uopste dodje do te dve mec lopte... posto ga je djoka popisao previse puta u malom razmaku da bi se uopste pricalo o postojanju toliko velike srece u vrhinskom sportu u kome covek pogadja linije kad mu se digne... :DDD

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

šteta, baš šteta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...