Jump to content

Portal 2


Recommended Posts

to sto je peja rekao :)

E da... niko ne pominje Cave Johnsona? Covek je kralj! Ceo taj deo igre sam se smejao kroz njevogu naraciju!

spoiler related:

e meni su njegove fore delovale nekako skroz usiljeno.

u pocetku je bilo ok, posle sam se osecao kao da su preterali, da su tipa po svaku cenu morali da sipaju foru za forom, makar i na ustrb kvaliteta.

mada ima dobrih, I'll admit it!

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Prešao, i oduševljen sam. Lepo su zaokružili Aperture priču, novi elementi su zanimljivi, vizuelno je raznovrsna, humor možda na momente smara, ali je generalno dobar - stvarno ne mogu da joj nađem manu. Možda deluje lako, ali pošto smo skoro svi prešli Portal, ne može puno da se nadogradi na to osim refleksnim zagonetkama, ali mi one nisu u duhu igre.

Šteta što nemam original da probam coop, vidim da su ljudi oduševljeni.

Link to comment
Share on other sites

radi coop i sa skidrowom (doduse nisam siguran da moze skidrow+org, ali igram skidrow+skidrow i radi ok uz malo planinarenja)

http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=59284

Jel može još neko pojašnjenje za ovo, probali smo drugar i ja (skidrow+skidrow) i konstantno nas dropuje, kao da ni ne pokušavamo jedan sa drugim da se konektujemo (jedan krene connect i vrti tako svih 50 sekundi, bez obzira što drugom uđe u igru (vrti se šematski prikaz robota), nakon čega i meni i njemu dropuje). Probali i preko Hamačija i isti kur :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pa ono, hamachi, pogasite firewallove, jedan kuca connect 'hamachi-ip', drugi kuca map 'mapname' i to je to

probajte prvo ping u samom hamachiju (kad se joinujete na network, desni klik-ping). ako to ne radi, onda trazi sta ne valja :) ako radi - portal.exe i kucate svako svoje

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Aj probamo nas dvojica, ako ti nije problem, čisto da vidim u čemu grešimo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

btw, lale, što ljudi kao ti ne embeduju YT u postove nego pejstuju linkove like its 2009!?

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ne'am pojma! Zapravo embedujem često (možeš da vidiš u drugim topicima) a nekada mi je ovako kao "smislenije". Neki interni trip.

a ono što je kul kod embedovanja je to što prikazuje video i ako je flegovan kao za 18+, distrbing i to. Pa ako neko nema nalog itd, ne mora da brine!

Link to comment
Share on other sites

MA NEK SE UKINE TA PROGRESIVNA OPCIJA GLUPAVA!

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...