Jump to content

Slanje za Inostranstvo


Recommended Posts

Trebam burazeru u Holandiji da posaljem neki paket, tezina ce biti ~5kg.

Nisam imao priliku da saljem bilo sta van drzave, dal da se cimam preko poste ili preko nekih kurirskih sluzbi koji saradjuju sa DPD/DHL-om ili nekom slicnom sluzbom?

Koliko bi me ovo zadovoljstvo izaslo i koliko vremenski treba da ovo stigne do tamo?

infidel

Link to comment
Share on other sites

pazi mi vec deset godina za nemachku shaljemo preko nekog minibus prevoznika po ceni od 20e za torbu, chak ima i nekog taksistu koji ti dodje pred kucu i pokupi to, samo shto primalac onda mora da dodje do njihovog sedishta tamo u berlinu da pokupi. e sad, ovi voze iskljuchivo za nemachku ali cenim da postoji neki prevoznik koji isto to radi za holandiju, pa bi mogao da se raspitash. mislim zavisi shta hocesh da shaljesh, mi smo slali uglavnom knjige i odecu pa se onda jednostavno ne isplati slati drugachije.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto je rev rekao. Doduse isto sam i ja slao/primao samo za Nemacku, ali verovatno ima i za holandiju. U principu mozes da navatas autobus koji ide za holandiju i samo das vozacu to sto saljes, pa ili ti platis ili onaj ko prima. :)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Proveri za svaki slučaj pored DHL-a i FedEx i UPS, mada mislim da je DHL najbolje rešenje, da budeš siguran da će stići. Skupo ali šta da se radi. Ima i tih šema sa minibusevima, ja sam tako više puta slao stvari, ali nekako nikad nisam u to imao poverenja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...