Jump to content

Battlefield 3


dNte

Recommended Posts

Inace bas sam pricao Pilaudi prekljuce

Igram ti ja Caspian Border sa tenkicem, osvajam pointove i kidam

I sad na tenku imam infra red, vidim svakog pesaka i sve ih makljam, niko ne moze da me ubije, skor mi vec 9000 a tek na pola igre sam

Ja sav srecan, kad pojavi se neki retardirani nemac, koji mi kaze kao imam wallhack

Ja reko ne wallhack, vec infra za tenk, ne kontam u cemu je problem

I tako posle 5 minuta ja ih opet sve unistavam, sam bukvalno, ostali iz tima lete avionima i voze dzipove ko zna gde.

I taj lik uzme i BANUJE ME u sred partije, gde sam onda skontao da je jedan od admina na tom servu.

Da ne bude shmrc shmrc prica cela, ukazujem vam na to da ima skrivenih debila na sve strane po serverima raznim, banuju iz njima poznatih razloga.

In other news, samo nek me prihvati za frienda sto sam mu poslao request, jebacu mu mater :tf:

Link to comment
Share on other sites

e dobio sam ponudu za bf3 LE 3k din key-evi za origin, jel ima neka caka, vidim da su nesto lokovali igru po regionima. Da uzimam ovo ili ne? Sad rece lik da je original engleska LE verzija u pitanju, kontam je da ok to?

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam, prosla aktivacija ok, LE igra je u pitanju, mislim da ima jos jedan key, pa ko hoce nek napise bacicu mu mail na pm.

immzorz je nick pa dodajte da se pucamo :)

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Jbt koji sam fail u bf3 xDDD

Dajte savete neke :((

no troll plz

Nemoj da igras snajpera odmah, prvo malo vidi kako mape izgledaju da bi znao gde da se ustekas posle :tf:

Sto G kaze, Q je majka u ovoj igri,nek ti to bude automatska reakcija kad vidis neprijatelja na vecoj razdaljini ili kad nisi 100% siguran da ce imati kill.

Kreci se skoro stalno,ali oprezno...minimapa je tvoj novi najbolji drugar za pocetak, tacno vidis gde je neprijatelj i na koju stranu gleda(sem ako nosi prigusivac-onda si ugasio).

Igraj Conquest mape za pocetak,veca je sloboda nego Rush.

Gomila ljudi u pocetku igra sa ENG, zato sto ima bazuku pa na nekim mapama bude rocket fest.

Racunaj da metak pada u ovoj igri, moras da dizes nisan na vecim razdaljinama.

Ako igras medica nemoj da trcis ko ludak i pokusavas da ozivljavas ljude u vecini slucajeva ces tako odmah poginuti, samo lagano...ima bar 5 sec pre nego sto lik "stvarno" umre.

Za unistavanje tenka ti treba 3-4 rakete ako ga niko ne opravlja.

Ako igras eng. obavezan ti je Explosion perk - povecava broj raketa i AT mina koje mozes da nosis.

Ima toga josh...pitaj sta te zanima.

Anyway,odradio sve ribbon-e i sad lagano cistim medalje za oruzja i sjajna je zabava.

Pre par dana sam 10tak mapa vozio MAV i obelezavao zlikovce,josh samo da su moji drugari bili pametni sve da ih eliminisu.

Igra mi lezi taman kako treba zbog svih zajebancija(vozila,klase,oprema)...ako me mrzi da igram aktivno,onda sam kontra snajper,spotter,mortar ili support sa 200 metkova i samo dajem suppresion dok drugari protrcavaju.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da igras snajpera odmah, prvo malo vidi kako mape izgledaju da bi znao gde da se ustekas posle :tf:

Sto G kaze, Q je majka u ovoj igri,nek ti to bude automatska reakcija kad vidis neprijatelja na vecoj razdaljini ili kad nisi 100% siguran da ce imati kill.

Kreci se skoro stalno,ali oprezno...minimapa je tvoj novi najbolji drugar za pocetak, tacno vidis gde je neprijatelj i na koju stranu gleda(sem ako nosi prigusivac-onda si ugasio).

Igraj Conquest mape za pocetak,veca je sloboda nego Rush.

Gomila ljudi u pocetku igra sa ENG, zato sto ima bazuku pa na nekim mapama bude rocket fest.

Racunaj da metak pada u ovoj igri, moras da dizes nisan na vecim razdaljinama.

Ako igras medica nemoj da trcis ko ludak i pokusavas da ozivljavas ljude u vecini slucajeva ces tako odmah poginuti, samo lagano...ima bar 5 sec pre nego sto lik "stvarno" umre.

Za unistavanje tenka ti treba 3-4 rakete ako ga niko ne opravlja.

Ako igras eng. obavezan ti je Explosion perk - povecava broj raketa i AT mina koje mozes da nosis.

Ima toga josh...pitaj sta te zanima.

Anyway,odradio sve ribbon-e i sad lagano cistim medalje za oruzja i sjajna je zabava.

Pre par dana sam 10tak mapa vozio MAV i obelezavao zlikovce,josh samo da su moji drugari bili pametni sve da ih eliminisu.

Igra mi lezi taman kako treba zbog svih zajebancija(vozila,klase,oprema)...ako me mrzi da igram aktivno,onda sam kontra snajper,spotter,mortar ili support sa 200 metkova i samo dajem suppresion dok drugari protrcavaju.

Hvala druze, igram supporta ne znam da li to ili bolje da krenem sa eng ?? Snajp najvise volim ali ocajan sam. Pogadjam ja sa snajpom al nikako da ubijem jbt, navikao sam ko u cod da 1 metak i gg...

Uglavnom BF mi nije slican COD-u sto se tice MP, dosta mi zanimljiviji BF ali sam sam nubina raspala. Neki dan ne znam kako me spawn u helis i fazon krenem da vozim i posle 100m pobijem nas tako sto udarim u neko sranje :tf: , flame su me ludaci 10 min...

Link to comment
Share on other sites

au koliko se ja gubim po ovoj igri :)

Ma...veruj mi da evo i posle 40h played nekad ne znam sta se deshava, a ni ne vidim nista na ekranu.

E da,najbitnija stvar - povecajte FOV OBAVEZNO !! default fov je djubre...minimum 75+, ako vam odgovara max 90 jos bolje.

edit: @ Gavra - pazi support ima dosta slab dmg i preciznost...sve dok ne dodjes do M60.Ja koristim M249 od tih pocetnih i vidno je manji dmg, ali + je sto mozes da drzis dugme u nekom tunelu ili helikopteru, a ono prasi na sve strane i vices: "Get some !" :tf:

Probaj assault,ja sam sa njim igrao dok malo nisam izvalio hit detection i aiming.Ima dobar dmg i preciznost,dovoljno metkova,lepo pogadja na vecim razdaljinama.Tu sam koristio M416

Eng je meni extra zbog AT mina, ostavis i posle 5 minuta kad si vec zaboravio samo iskoci da si regulisao vozilo.Najveca stvar kod njih je sto ostaju i kad umres, a mozes da ih postavis beskonacno.Kao oruzje mi najvise lezi Scar.

Sa sniperom ces da se pomucis sve dok ne otvoris Pull Bolt za SV98,jer onda mozes da pucas bez reload-a koji te izbacuje iz zoom-a.Kao sto sam vec negde rekao,ja igram assault recon ili kontra snajper.Assault recon je dobra fora zbog postavljanja spawn pointa blizu njihove baze i motion detectiona, a nosis neki PDW.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

generalno serwer browser i filteri rade sjajno , bolje nego isti napravljeni u igrama u poslednjih 4-5 godina to je sigurno (a i super je odradjen ona wiki deo oko oruzja opreme vozila itd, + naravno za lozane statistika tvoj i tvojih drugara)

najveci problem je zapravo izlazak i ulazak u igru prilikom menjanja servera :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...