Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj lucky lee najgori je IMHO kineski restoran u kom sam bio.

ne sećam se šta sam jeo, al ukus je bio kao da sam ja pročitao negde koji sastojci idu u to jelo i ispržio ih na tiganju, prosto nije bilo dobro spremljeno. možda zavisi i od kuvara, možda su se popravili u međuvremenu, ko zna...

Link to comment
Share on other sites

'De si Leskic. :*

ot: Popricao malo sa bivsom bezveze i odmah mi je bilo jasno zasto je bivsa, a ne sadasnja.

SSI.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro drushtvo! Uspeo sam, kolko tolko rano, da ustanem :))

E sad, jel zna neko dal mozhe iz Makenzijeve preko Slavije pa Nemanjinom dole do autobuske, el ishta zatvoreno od ovoga? Ja sam jedino skapirao da je Kneza Milosha zatvorena. Mm??

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

neće ništa s te strane save biti zatvoreno bar do podneva, pošto putin s aerodroma ide u SIV, pa tek posle u skupštinu.

to mi je bas cudno jer si ti jedini i prvi koji je to rekao posle desetak likova od kojih je par avid chinese gourmets:)

kažem, možda sam zaboo neku lošu smenu, možda se hrana okvocala dok sam je doneo gajbi (mada je bila topla), možda je crna rupa :D

meni najbolji kinez u beogradu ostaje onaj li u ruzveltovoj kod nadvožnjaka. vredi spomenuti i one kvazikineze u delta sitiju, jeftini su a porcije su ogromne i hrana je nekako lagana i "zdrava", mogao bi da jedem tamo svaki dan.

Link to comment
Share on other sites

Delta City kinezi su preporuka stvarno, zbog porcija i cene.

Li u Ruzveltovoj je sjajan, kad je sezona ne propustite plavi patlidžan.

Meni je ok i Tofu u Makau, a i Pin Up je svojevremeno bio ok ali nisam bio otkad su poskupeli i ukinuli male porcije, pa kapiram da je sad bezveze.

Link to comment
Share on other sites

nije, odličan je pin up, baš sam jeo juče tamo sa švecom, jedino to što je velika porcija prevelika stvarno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije, odličan je pin up, baš sam jeo juče tamo sa švecom, jedino to što je velika porcija prevelika stvarno

i od mene preporuka za pin up, samo sto sad imaju onu varijantu kao neke "akcije", da dobijes za tipa 500din svega po malo, od cega zaista mozes lepo da se najedes.

p.s. http://rastanj.me/sport/baba-iz-indian-velsa-prijavila-silovanje/ - jel ovo neka druga verzija "Njuza"? Kako god, meni je smesan ceo opis slike. :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...