Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

keva koja na kompjuteru ume samo da ukljuci neku retardiranu igricu i igra je 15 minuta dnevno je naucila da ide na youtube i gleda neku seriju

sta sma jebeno propustio

+moram da brisem history opet :>

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ohladio mi se čaj! Dok ja 'vamo-'namo, 'ladan! Sad će neko da dođe i kaže da samo sačekam jul, biće mnogo topliji :)

Juče kad sam prao kola skapirao sam gomile sitnih nekih ogrebotina, tipa, neko je crtao po gepeku zvezde (?) onako nekim oštrim predmetom, ali ne baš da je zagrebao ključem i ulubio, već više onako, "prijateljski". Hauba napred od mačaka sva naravno isto sa "fronclama" ... moraću da vozim auto na neko poliranje ili tako nešto, šta ga znam.

Link to comment
Share on other sites

uh ! gorim ! opet su deca išla kod psihologa (jeboihpsigologodnosnotadebelababaudupe) kako u jednom odeljenju na nemačkom vlada "anarhija" i kako nisam dobro obavila pripremu za kontrolni ...

od sutra me zovite himmler.jpg

uništiću ih ... kad je mala stoka navikla na tiraniju, onda ću im dati tiraniju .... [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

haha zene vole fudbalere [:D]:fp:

Znaci, mozes da budes mnogo ruzan i da imas sve picke ako si fudbaler?

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...