Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam pre neki dan uganuo vilicu zevajući (rofl), i jutros sam opet nekako uspeo da obnovim to uganuće, i sad me to smara. jedini plus je što imam izgovor da ne pričam ceo dan.

Link to comment
Share on other sites

ja sam pre neki dan uganuo vilicu zevajući (rofl), i jutros sam opet nekako uspeo da obnovim to uganuće, i sad me to smara. jedini plus je što imam izgovor da ne pričam ceo dan.

hahahhahahhaaa

to me je podsetilo na ortakinju iz osnovne dok je zevala pocepala je usta

oO

 

Link to comment
Share on other sites

danas mi je klinka pretila pred psihologom da će me "nabosti" jer sam joj na času rekla da je "poremećena" :P

poješće je mrak dnevnika....

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Auuu, tebi treba otkaz dati, OMG!!?!?

pa nek mi daju otkaz.... takve debile neću da trpim... pozivaju se na prava deteta u svakom trenutku..a znaš zašto ? zato što su jebene kretenčine koje to ni ne shvataju...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

danas mi je klinka pretila pred psihologom da će me "nabosti" jer sam joj na času rekla da je "poremećena" :P

poješće je mrak dnevnika....

mislim da profanu nikad ne treba da se dogodi da na taj način iskomentariše đaka, šta god ovaj uradio, stariji sa i treba da iskuliraš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno dunja ti treba da budes pedagog,a ne sparing za ultimate fight

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da profanu nikad ne treba da se dogodi da na taj način iskomentariše đaka, šta god ovaj uradio, stariji sa i treba da iskuliraš

znam.... u afektu sam to uradila a i u afektu ovo napisala, pa sam zaboravila da navedem da sam se dotičnoj izvinila... ali me je više iznervirala mala koja je bila u fazonu "nastavnice, naobošću vas..."

jel to normalno za nekoga ko ima 14 godina i mlađi je od tebe 11 godina da ti govori pred psihologom ?

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

pa....videla bih vas koje biste reči koristili u afektu da vas neko toliko izvede iz takta ....

i opet... ne opravdavam sebe... kriva sam...ali uništiću ih specijalnim vaspitno obrazovnim sredstvom koje se zove "kontrolni iznenađenja"

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...