Jump to content

Dungeons


Al Bundy

Recommended Posts

Taj rad, odmah provalis ko je koliko mator. Mladji vicu "klon Evil Genius-a" dok se matora ekipa seca Dungeon Keeper igre. Zbog pravnih zavrzlama Dungeons nije Dungeon Keeper 3 ali nema veze, to je samo ime, gameplay je i dalje tu.

Igrao sam malo, dmrma me zestoko pa bataljujem ako userem nesto. Verujem da cu manje da se cimam kad se uigram. Humor je tu, nasmejali su me dobrano nekoliko puta sto dijalozima sto glupostima koji karakteri rade.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

evo neki pro i cons

pro:

-podseca na dk2

-grafika je solidna

cons:

-samo 3 sandbox mape gde nema protivnika

-razlika izmedju dk2 i dungeonsa je u tome sto ovde ubijas heroje (sto se svodi na grind) a u dk2 brines o creaturima

-samo 3 razlicite klase heroja koji imaju slicne zahteve tako kada napravis jednom dungeon samo ide grind

-ima tipa 7 monstera koje mozes da pravis

-nema multiplayer

-princip pravljenja sobe je strasno los postavis jedan item i cela soba se pretvori u to

-uradjeni neki jadni talenti isto izgleda kao u wowu

-zlato kao resors nema ulugo osim da dajes herojima

ima dosta toga ovo sam redjao random

Cela igra se svodi na tu da na svaka 2 min ulazi jedan heroj kog ti mozes da ubijes iz jednog udarca , fora je u tome sto on treba da uziva u tvom

dungeonu treba da nadje pare koje si ti postavio treba da se bije itd prosto da bude sto srecniji.

I na kraju ubijes tog heroja i crpis tu kao energiju , vise dobijes energije ako je bio srecniji u tvom dungeonu i uspesniji.

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...