Jump to content

Mio Moov m400


oddball

Recommended Posts

upravo ovaj model:

product_47.jpg

ima gomila nekih gedzeta za njega ali meni treba samo par komada. ali ono sto ne znam je kako da ga otkljucam.

da li neko ima pojma? nalazio sam neka uputstva na netu ali prateci njih imao samo pehove, pa reko da se obratim

"Sveznalici RUR-ki"

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

oddball, da li molim te mozs da mi pomognes?

Imam ovaj isti uredjaj i uspeo sam da ga ubijem tako da mi preostaje jedino reinstalacija sistema.

Bukvalno sam ocajan, jer ne mogu da nadjem na netu odgovarajuci Firmware kojim bih ga popravio, pa se sada nadam da ga ti posedujes, a pri tom si voljan da pomognes ;)

Kada ukljucis navigaciju, na crnom ekranu se ispisuje verzija firmware-a, na primer kod mene je R09.00.0930.64M

Zzamolio bih te da proveris koja verzija je kod tebe, a onda, ukoliko se verzije slazu, poslacu ti uputstvo kako bi mogao da mi pomognes da oporavim svoj Mio.

Hvala ti unapred na odgovoru!

Link to comment
Share on other sites

znas kako, nisam ga ja sredio vec moj ortak koji se bavi racunarskim hardverom i softverom. ovo mi je odradio zato sto se bas dugo znamo pa je zeleo da mi ucini uslugu, ali se on u sustini ne bavi gps-ovima. secam se da mi je pricao da mu je bas dugo vremena trebalo da ga osposobi, tj da ga otkljuca posto ima nekoliko caka i koraka. ispricao mi je uredno sta je radio ali ga ja nista nisam bio razumeo pa smo digli ruke od objasnjavanja.

ako ti imas neku ideju javi mi pa cemo sa smislimo nesto.

mozda (palo mi sad na pamet) moze da se tvoja kartica formatira i posle samo da se prekopira sadrzaj sa moje... procackaj na netu da li je to izvodljivo.

btw, provericu po podne pa ti javljam.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

E pa hvala ti, proverio sam ja dosta opcija, na zalost ovo je jedina koja mi je preostala. Bilo bi i lakse kada bi postojala SD kartica, ali na zalost ne postoji kod ovog modela vec samo FLASH kartica uredjaja.

Postupak je sledeci: posaljem ti jedan exe fajlic koji ti prekopiras na tvoj uredjaj i pokrenes ga, a on napravi image celog tvog sistema (oko 60MB). Onda mi ti posaljes taj image, obrises onaj fajlic i to je to :)

Dalje ja moram da iz tog image-a izvucem samo operativni sistem i prenesem ga na moj Mio Moov m400.

Na zalost ne postoji ni jedan drugi nacin da se popravi trenutno stanje sem pomenutog :(, zato pokusavam da pronadjem nekog ko ima isti uredjaj u nadi da ce mi pomoci da oporavim svoj.

Link to comment
Share on other sites

kod mene je R09.00.0896.STF64M javi ako moze nesto da se uradi.

hmm na zalost ne moze, probao sam tu verziju. Hvala ti u svakom slucaju na pomoci, uglavnom moja je greska ... ima ono zlatno 3B pravilo (backup... backup... backup) :)

znacu za sledeci put :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...