Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Razmisljao sam i o tome ali jebes i tih 4k koje bih bio dobar da sam stavio 15k ako nije sudjeno, a i tiket je bio na 200din tako da steta nije velika i ovaj tiket cu kao i prosli dati dragim radnicima Mocarta da imaju za sok :D

Ali ozbiljno razmisljam sada da uplatim 5k na Siti.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

koji su slepci ovi iz meridijana,izbegavajte tu kladionicu u sirokom luku,pomesali granice tonija parkera i jabarija parkera i drugar ofc na 12 granicu (da da,okrugle su im granice) odigrao jabarija plus i dosao ez naravno,u ostalim kladzama 16.5 grana,neki igraci mu nisu igrali i izasao neku sicu koja je jos jednom prepolovljena jer su jelte napravili gresku i dali mu granicu tonija(racunali kvota 1)...otiso decko odma da zatvori nalog kod njih...najgore od svega sto je on usao plus na svim granama,ubacio 18 poena...kad se setim da je ta kladionica pre 10-tak godina bila medju jacima a na sta su danas spali,sajt kao da im je pravio neko na pajdou :D

Link to comment
Share on other sites

Posle skoro mesec dana sam sastavio tiket i da ga podelim sa rur drugarima jer je dobitan :D

Wolfzburg - Gent GG
Real - Roma 1 i 2+p.p
Zenit - Benfika 1 i 2-3
Celzi - PSG GG3+

Na 300din = 12k
 

edit Nadam se da niste ispratili :D

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

i ja sam ocekivao ovo nazalost, samo nisam naplatio, doduse Jovaru i Cirbacu jesam :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ceniš da Zvezda TOLIKO nema šanse?

nisam video ranije jbg, sad nema poente da ti obrazložim :D

jbt Kinzi ostao na 10, još je na kraju samo on šutirao i nije mogao da ubode... al dobro, fino sam ih olupao sinoć, još je i panata došla ko kec na JEDANES :tf:

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja sam sns odigrao na 49%, al sam propustio dveri na 4.7% plus, sad su 5.9%, mada u duhu poslednjih dogadjaja moyda je i dobro sto sam propustio. Juce sam bio neodlucan za srs na 6.3% i evo danas vec otisla grana na 7.3% tako da karina.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...