Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

i ja sam uspeo da izdominiram, povezano sa utorkom na 50 jura 150..igro sam ko sisica arsenal sahtjor porto i real gg..smrzlo mi se govno u cmaxu za siti, delovali su bedno..

ali odsad kad se bilo ko buni sto nije dobio, kad bilo ko pomisli da mu je tesko i da nema srece, neka pogleda ovaj tiket mog prijatelja - koji se (zasad) nije ubio i neka bude srecan sto nije u njegovoj kozi bio..ja sam se kao drugar smorio kao pas i ne kladi mi se vise..

imag0149z.jpg

Paok - Kolossos 68:63 (hendikep na kolossos 5.5)

BOOOOOOOOOM

Link to comment
Share on other sites

Danas se treba pripaziti namestackog takmicenja zvanog Liga Evrope. Ko zna ko ce sa kakvim sastavima otici na gostovanja, koga ce treneri odmarati i slicno..

Zato cu veoma siromasno danas prognozirati i piskarati, nemojte mi zameriti, nemam volju da se ozbiljnije posvetim ovom takmicenju :) Odigracu svakako nesto, ali ne verujem da cu za neki veci ulog, cisto ono, sto se kaze, da se isprati kladionica.

Anzi - Udineze GG - Po svemu sudeci, Udine ide sa full sastavom u ovaj duel, mislim da ce dati gol.

Rubin - Inter 1 - Vise puta sam pisao za Rubin i do sada me nisu niti jednom prodali. 'Samir Handanovic, Antonio Cassano, Diego Milito, Walter Samuel and Esteban Cambiasso are among those left behind.' Tim Intera pun klinaca, od starijih tu su Zaneti, Ranokija, Palasio.. Mislim da je ovo kec, a kvota je pristojna, oko 2.00 doduse u padu...

Bazel - Sporting Lisabon 1 - Gledam formu, Bazel u pobednickom nizu i pobeda bi ih priblizila opstanku u Evropi, dok gosti ulaze u ovaj mec pobedom nad Bragom pre 11 dana.

Hanover 96 - Tvente GG - Ali kapiram da je mala kvota, moze da se doda i 3+

Metalist - Bajer Leverkuzen 1 - E ovde bi moglo da se zategne. Znamo da su Ukrajinci zajebani kod kuce protiv bilo koga, tome u prilog dolazi i cinjenica da ce Leverkuzen odmarati dosta standardnih igraca (Lars Bender, Andre Schurrle, Gonzalo Castro, Omer Toprak and Hajime Hosogai have stayed home, while captain Simon Rolfes is a major doubt as he awaits the birth of his second child.) Oba tima su obezbedila prolaz dalje, ova utakmica je 'stvar prestiza' i mislim da bi Metalist mogao da dobije.

Sparta Prag - Lion 1, GG - Sparta bi bodom obezbedila prolece u Evropi, Lion siguran sa sve 4 pobede u ovom takmicenju. Ne znam sastav Liona, ali verujem da ce odmarati kljucne igrace veceras.

Marsej - Fenerbahče GG - U prvoj bilo 2:2, verujem da ce i ovde prstati, s'tim sto je Fener prakticno obezbedio prolece, dok bi se Marsej priblizio istom ukoliko pobedi.

PSV Ajndhoven - Dnjepar GG - Psv u poslednje dve prvenstvene utakmice 11 golova, dok mislim da je Dnjepar sposoban da da gol u Holandiji.

Sve u svemu, danas oprezno, bez zaletanja. Neki simbolicni tiketi, kombinacije i tako to... Srecno u kombinovanju!

Link to comment
Share on other sites

Hannover - Twente

Mislim da ce doci gg ili mozda gg3+

Hannover ce igrati u kombinovanom sastavu, ali igraju dosta napadacki kod kuce tako da ocekujem da bude golova.

M'Gladbah - AEL

Mislim da ce Gladbah biti bolji, a i moraju da dobiju. Tako da ocekujem da ih napadnu od pocetka i stavio bih da Gladbah daje gol u oba poluvremena. Kvota je oko 1.75

Neftchi - Partizan

Ovo necu odigrati ali mislim da svi kapiraju da je ovde 0-2 neki realan rezultat. Oba tima su samo protiv Intera igrala 3+

Helsinborg - Levante

Helsinborg nema sansi da prodje dalje, a Levante bi mogao dalje sa pobedom ovde. Trebalo bi da nastupi najbolji tim Levantea. Ipak i dalje nisam siguran da ce ih dobiti. Ali ako neko voli da malo rizikuje ovde 2 moze da padne po meni. A i dobra je kvota :D

Liverpool - Young boys

Uzasni Liverpool.... Ne znam, Young boys je napadacka ekipa, Bobadilla je igrao odlicno protiv Udinese-a. Stavio bih GG ovde.

Rubin - Inter

Negde sam procitao da Interu 11 standardnih prvotimaca nece ici i da ce igrati sa podmladjenim timom. Rubin ako dobije moze da bude prvi iako su oba tima kvalifikovana vec. A i zima u Rusiji :D Moj tip je 1 ovde.

Nadam se da necu mnogo omasiti, srecno bilo svima :)

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice danasnje ponude NFL-a( igraju se tri meca zbog Thanksgiving daya) meni je sve za preskociti. Detroit vs Houston je cudan par, za.preskociti svakako.

Dallas je los u napadu ove sezone i nikada se be zna kako ce odigrati, al ocekujem da ce doci bh1( uvek igram u BetCity kladionici jer samo oni racunaju OT uz neko malo smanjenje kvote).

New Jets vs New England. Razmisljao sam da ovde moze doci minus na granicu od 48.5 jer New Englandu ne igra Gronkowski koji je uzasno bitan za njihov napad... Eventualno ako bas mira da se odigra Dallas bh1 i New England minus(moze i na 50 uz manju kvotu da se digne kod BetCitya).

Edited by Pittsburgh
Link to comment
Share on other sites

Liverpul - Jang Bojs GG3+ - Borba za drugo mesto , dobri napadaci na obe strane... mislim da ce biti puno golova

Panatanaikos - Maribor GG - Grci su promenili trenera, dobili u derbiju i idu na pobedu protiv Maribora koji ce sigurno dati sve od sebe

Rubin - Inter 1 - Rubin u pobednickom nizu , dok za goste nece igrati Kasano , Kambijaso itd

Bazel - Sporting Lisabon 1 - Bazel odlicno igra na svom terenu ,dobili su i Grasshoperse pre par dana..

Nefci - Partizan 2 - Mislim da moze Partizan ovde do pobede , i jedni i drugi su istog ranga...

Metalist - Bajer Leverkuzen 1 - Trebalo bi da dobije Metalist, ne igra par prvotimaca za Leverkuzen veceras

PSV Ajndhoven - Dnjepar 2 - PSV jako los u Ligi Evrope , razocarali su me protiv AIK-a tako da cu odigrati na Dnipro

Rozenborg - Rapid 1 - Bolji je Rozenborg, Rapid do sad porazen u svim mecevima..

Edited by stefanm
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

E da ljudi juce sam uzeo kes,posle sto godina,i to neki vadilacki tiket kad sam pao na Zvezdu,dosao je Abroath u 92gom 3+ za 3.3k o/

Nemam sta da izdvojim sto vec niste vi osim eto da treba probati PPX ili KX na Steaua Stutgart jer ce to biti pravo mrtvilo,kao i da vred rpobati Napoli 2 protiv prosecnog AIK-a

I videoton - genk gg,jerbo se genk cepa golovima dok bi ovi trebali da umuljaju kao domacini bar jedan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...