Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

nek vam daju stanko i vitja log gde sam rekao da ce wh-stouk biti 1:1 kraj

naravno da nisam igrao :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nek vam daju stanko i vitja log gde sam rekao da ce wh-stouk biti 1:1 kraj

naravno da nisam igrao :)

potvrdjujem

Odigrao neki lol tiket i missclickujem BATE H2+ . VIdim sad da su tukli Bayern 3-1 kod kuce. Sta mislite jel mogu Lilu da daju dva komada?

Dali su im u gostima 3, sto ne bi gajbi 2? Sve je moguce u Ligi sampiona...

Nego, evo neka moja razmisljanja za danas:

Spartak Moskva - Barselona 2 - A posto je kvota jako mala, 1.3, mogu se probati i raznorazne kombinacije sa dvojkom i golovima, verovatno i iz dvoje. Barsa ne sme da si dozvoli jos jedan kiks, iako su na celu tabele. Pobeda, koja se ne dovodi u pitanje, im obezbedjuje prolaz dalje. Vrlo verovatno i hendikep pobeda.

Benfika - Seltik X2 - Mnogo su bre bezobrazne kladionice, 1.45 na pobedu domacina? Pa nije Seltik Dinamo iz Zagreba ili tako neki klub da se ovako potcenjuju. Videli smo ih protiv Barse, zasto ne bi nesto slicno ponovili u Portugaliji, dodajuci i to da su drugi na tabeli i remijem bi obezbedili sledeci krug takmicenja.

Galatasaraj - Man Utd GG - Mancester sa drugim timom u Turskoj. Od standardnih prvotimaca tu su samo Lindegard, Dzouns, Rafael, Kerik, Kreverli, Anderson, Flecer, Jang, Cicarito i Velbek, ostali su ostali u Engleskoj. Ali, cak i sa tim timom ja ne mogu da stavim svoje novce na Turke, svi znamo ko je i sta je ManU. Zbog toga, mislim da je GG sasvim izvesna opcija uz kvotu 1.62

Juventus - Čelzi GG - Derbi dana, definitivno. I jedni i drugi su kiksnuli za vikend u prvenstvu, odmarali su neke igrace i svesno su se upustili u rizik zarad ove utakmice. Po svemu sudeci pobednik meca ce nastaviti da se bori u najkvalitetnijem evropskom takmicenju, dok ce porazeni traziti neku sansu u poslednjem kolu, malu doduse. Po nekoj logici trebao bi da se ocekuje tvrd mec, sa malo golova, ali, ako neko da gol u prvih 20ak minuta, ocekuje se da sve prsti. To je neko moje misljenje, a u fiksu ne znam zaista, mozda X.

Nordsjalend - Šahtjor 2 - Nema sta, pobeda gosta se ne dovodi u pitanje. Sahtjor je veoma ozbiljna ekipa, u duelima sa Juveom i Celzijem dokazali su da su mnogo jaki. Sampion Danske nema sta da trazi u ovom duelu, za hrabrije predlazem i neke hendikep pobede ili mozda i dobidna kombinacija 2&2-3 se placa po 2.95. Kvota jeste jadna, 1.3, ali ne bi smela da ne dodje.

Ostale tekme nemam pojma, mogu samo neka svoja misljenja da iznesem koja necu prebaciti na tiket, a to su da BATE nece dobiti Lila, za Kluz Braga apsolutno nemam pojma, a najbolje je kada ne znas nista odigras 2-3 :D A Valensija Bajern... Tek sam tu slep, kada bi morao, odigrao bi GG.

Toliko od mene, nadam se da cemo i danas dobiti neke parice, bar da se vrati ulog :) Srecno u kombinovanju!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Mrtve utakmice danas. Odigrao:

Bate Borisov 1 - Lil ima 0 bodova, a Bate je pun iznenadjenja.

Juve - Chelsea GG3+ - Ne igraju Lampard i Tery za Chelzi ali bi trebalo da prodje ovo.

Valencia - Bayern GG3+ - Jos jedan derbi. Bayern dominira ovu godinu, ali Valencia igra solidno takodje. Tako da mislim da bice golova tu.

Benfica 1 - Fix dana :D

Shakhtar 2-2 - Shakhtar su iznenadili u zadnje kolo, mada njima treba ova pobeda kako bi prosli dalje.

Link to comment
Share on other sites

Odigrao danas :

Bate Borisov - Lil [1] Imam neki osecaj da ce ih odvaliti BATE kao i u Francuskoj

Juve-Chelsea [GG3+] Prednost zbog domaceg terena ima Juve ali odlicni napadaci i na jednoj i na drugoj strani , bice ovde dosta golova :)

Valensija- Bajern [GG3+] Bajern od 2001. nije dobio u Spaniji a Valensija je u seriji od 8 pobeda na domacem terenu ,to obecava golove na obe strane

Benfika-Seltik [GG] Seltik se pokazao kao odlican tim i po mom misljenju ovde nece doci kec nego GG ili X

Galatasaraj-Mancester Junajted [GG] Ne igra pola tima za Mancester danas , tako da bi trebalo GG da dodje mada ni dvojka nije nemoguca.

Nordsjiland-Sahtjor [2-2] Ukrajinci nemaju pravo na kiks u Danskoj jer bi to moglo skupo da ih kosta... mislim da danski prvak nema sta da trazi tu...

Kluz-Braga [GG3+] Rumuni daju golove pogotovo na svom terenu dok Braga bolje igra u gostima... tako da smatram da ce biti dosta golova ovde ,mozda cak i dupla sansa X2

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

port vale - bristol rovers 1

gosti su bulja,imaju dva suspendovana bitna igraca,i 3-4 igraca koji kubure sa povredama...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Odigrao

20.11. 20:45 2174 TRANMER VOLSOL

- - ki 1

1.60 Fiks 20.11. 20:45 2171 ŠEFILD JUN. KRU

- - ki 1

1.55 Fiks 20.11. 20:45 6406 BENFIKA SELTIK

- - ki 1

1.40 Fiks 20.11. 20:45 6403 NORDSJILAND ŠAHTJOR

- - ki 2

1.25 Fiks 20.11. 20:45 6404 JUVENTUS ČELSI

- - tgg GG

1.67 Fiks 20.11. 20:45 6405 VALENSIJA BAJERN

- - tgg GG

1.50 Fiks

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...