Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Lopez manje od 19.5

Smith vise od 15.5

Prince vise od 12.5

Crawford J vise od 11.5

Milsap vise od 13.5

G. Monroe manje od 17.5

Kvota 38

Idiot imao 12 na poluvremenu, zatim nista u trecoj cetvrtini, a poslednju nije ni igrao zato sto je Detroit napunio Fenix 40 razlike, promasio je slobodno za prolaz, a sve to bi bilo ok da se ista, ali totalno ista stvar nije desila prosle sezone za takodje 12 k .

Glupi Tejshon

Link to comment
Share on other sites

Nfl. Veceras se igra samo jedan mec, Atlanta vs New Orleans. Inace je granica na poene 55.5, ali kod Rusa se moze spustiti na 54( kvota je tad 1.75 a ako bude 54 poena kvota je 1). Na tu grqnicu bih odigrao plus. I jedni i drugi se oslanjaju na napad dodavanjem, sto znaci da trose dosta manje vremena za svaki drive, plus su odlicne ofansivne ekipe. Za ovaj par sam prilicno siguran.

Link to comment
Share on other sites

Mogli bi evroligasi da daju koji tip :)

cedevita - efes 2

gledao sam cedevitu protiv partizana za vikend i ono je strasno. neverovatno koliko u basketu znaci trener, a oni se izgleda jos nisu oporavili od odlaska boze maljkovica, totalno bezidejna igra, sto je partizan iskoristio, iako su i oni odigrali dosta slabo tu tekmu. sa druge strane imamo efes sa farmarom, savanom, vujacicem, gordonom, erdenom... i iako ne pokazuju blistave igre, posebno na strani, mislim da ce dobiti u zagrebu

partizan - ritas h1

za granicu su stavili tacno onoliko koliko treba partizanu da "pobedi razliku" iz prethodnog medjusobnog duela, sto ce mozda dosta znaciti za prolaz dalje (7.5) grana, a mislim da ce partizan ici preko 10. najvise uzdam u publiku iskreno, da ih malo ponese, posto prethodne dve tekme nisu bile blistave, iako su dobili cedevitu. lietvuos je u dosta losoj formi, mada je istina da su imali teske tekme. izgubili su od zalgirisa, barse, cska i besiktasa sto nije toliko cudno, ali svaku tekmu su izgubili ubedljivo, tako da mi daje za pravo da ce i u beogradu izgubiti 10+ razlike, totalno demoralisani porazima i osamuceni glasnom publikom :)

caja - milano 1

ja prosto ne verujem da ekipa koja u svom rosteru ima lampea, san emeteria i nocionia igra tako lose... totalno nepredvidiva ekipa, razvali ih zalgiris 30 razlika, a posle toga dobiju unikahu... armani ima sasvim solidnu ekipu (kuk, lengford, burusis...) ali nesto im fali stalno i nisu mi ubedljiva ekipa. obe ekipe su nepredvidive i ovo mi je najmanje siguran par, ali ja cu probati keca, najvise zato sto je ovo kahi biti ili ne biti :)

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ima danas svasta za probati,trebala bi steaua da dobije,proslo kolo su kiksnuli(po mom misljenju ocekivano u penalijadi) ne smeju se kockati a kvota je fina,cini mi se 1.7

Probao bih Nant takodje,u vrhunskoj su formi,ovaj Nior je nekad tvrd(10 remija) pa ako vec ne zelite mozete nesto sa golovima da iskombinujete npr 0-2 ili mozda cak i gg

Dinamo i sahtjor takodje,kvote jesu bedne ali za povecavanje kvote je skroz ok :)

Monako - sedan,uf to je jedna od tekmi prvi i poslednji i sada bi moralo doci s' obzirom da je monako ozbiljna ekipa,kvota je ok,oko 1.5

st.ettiene ne bih iskreno igrao jer su istroseni,igrali i za vikend i u utorak sa pszom pa mozda dodje i neki X tu nikad se ne zna

Birmingem-Boro gg,dosta gg utakmica su odigrali i jedni i drugi ove sezone tako da bi trebalo i sad doci

u nekim nesigurnijim tiketima probao bih Milan(pored toga sto je katanija dobar domacin) i Dizeldorf(majncu ne igraju 3 bitna igraca,dizeldorf dobio hamburg i izvukao x sa dortmundom)

To je to od mene :)

Link to comment
Share on other sites

Ima danas svasta za probati,trebala bi steaua da dobije,proslo kolo su kiksnuli(po mom misljenju ocekivano u penalijadi) ne smeju se kockati a kvota je fina,cini mi se 1.7

Probao bih Nant takodje,u vrhunskoj su formi,ovaj Nior je nekad tvrd(10 remija) pa ako vec ne zelite mozete nesto sa golovima da iskombinujete npr 0-2 ili mozda cak i gg

Dinamo i sahtjor takodje,kvote jesu bedne ali za povecavanje kvote je skroz ok :)

Monako - sedan,uf to je jedna od tekmi prvi i poslednji i sada bi moralo doci s' obzirom da je monako ozbiljna ekipa,kvota je ok,oko 1.5

st.ettiene ne bih iskreno igrao jer su istroseni,igrali i za vikend i u utorak sa pszom pa mozda dodje i neki X tu nikad se ne zna

Birmingem-Boro gg,dosta gg utakmica su odigrali i jedni i drugi ove sezone tako da bi trebalo i sad doci

u nekim nesigurnijim tiketima probao bih Milan(pored toga sto je katanija dobar domacin) i Dizeldorf(majncu ne igraju 3 bitna igraca,dizeldorf dobio hamburg i izvukao x sa dortmundom)

To je to od mene :)

Uslo je manje vise sve o/

Naravno nisam igrao danas :o

tj sve je doslo :c

edit

Nant prvi tip niji,do duse ali drugi jeste

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene posle nekoliko dana sa nekim predlozima za sutra.

Kobe - Hiroshima 1 - Poslednje kolo Japanske lige, Kobe bod iznad crte i treba im pobeda nad sampionom drzave koji ne znam u kakvom ce sastavu igrati. Moguce da ce odmarati svoje glavne igrace posto za 6 dana pocinje Svetsko prvenstvo klubova u kome ucestvuju. Kvota je 2.25, ali je na internetu u padu..

Ahen - Bilefeld 2 - Standardna prica za domacine, klub pred bankrotom, igraci raskidaju ugovore, kasne plate.. Bukvalno nema koda igra i vec 2 kola dolaze kvote preko 2 protiv njih. I opet je kvota 2.05 ali u vecini online kladionica je blokirana, tj nema u ponudi. Ne znam sta se desava sa domacim kladionicama, moracu da proverim sutra sta se desava. A i igracki je ovo dvojka, posto se Bilefeld bori za promociju.

Fulam - Totenhem GG - Fulam napadacki igra ove sezone i vec dve utakmice za redom ne postizu gol, red je da ga metnu. Totenhem, sa druge strane, je prikazao odlicnu igru u proslom kolu protiv Liverpula i verujem da ce nastaviti niz od dve pobede za redom. GG je 1.6, uz dodatak 3+ je 2.1..

Kvins Park - Aston Vila 1 - Ne znam ni sam koji put kazem 'MORAJU DA DOBIJU VISE'! Ako nece sada, protiv zaista lose Vile ove sezone, onda i zasluzuju da ispadnu, iako imaju carsku ekipu punu jakih imena. Moj glas ide za QPR i keca koji se placa okruglo 2.00. Verujem da ce Rednap ohrabriti ekipu i podici joj moral.

Mancester Siti - Everton GG - Gosti ove sezone odlicni, odusevljavaju me i mislim da imaju snage da nastave niz datih golova. Kvota poklon, 1.7!

Lion - Monpelje 1 - Gledao sam pre dva dana mec Marsej - Lion i ono je bilo neverovatno sta se izdogadjalo na tom mecu. Rani gol Liona im je otvorio kontre, koje su samo sevale, sve stu su uputili na gol Marseja je uslo. U tom duhu ocekujem da ce pobediti sampione, posto Monpelje uopste ne pruza partije koje su ih krasile prosle sezone. Kvota je 1.9, a moglo bi da se proba i tim12+ po istoj kvoti.

Bajern - Borusija X2,GG - Ne znam, po nekom mom misljenju ovde nema keca. Jednostavno vise verujem Dortmundu, igraju zaista lep fudbal, ali Bajern je Bajern, dve godine za redom im Borusija uzima titulu, prosle godine ispred nosa. Ne znam, ocekujem da prsti na sve strane. Dupla sansa se placa po 1.84 i ne mogu to da ne iskoristim.

Viljem II - Herenven golovi - Ali prejadna kvota, gg je recimo 1.37 a gg3+ 1.7, jedino sto se isplati je kao 4+ po 2.1, sto cu verovatno i probati na nekom tiketu.

Nica - PSG 2 - Jednostavno su najbolji u ligi, Ibrakadabra bi trebao da ih vodi do nove pobede, kvota oko 1.8

Real - Atletiko Madrid - Uf uf uf, kakva poslastica. Jedva cekam da gledam utakmicu i svarno bi bila grehota kladiti se i upropastiti dozivljaj tekme. Ako bi morao, stavio bi neke novce na AMadrid, samo zbog kvote ili mozda i na under golove, u inat beozbraznim kladionicama :)

Sutra ujutro cu jos da pogledam ove Nemce nizeligase i Engleze, mada ne verujem da me iko normalan prati za to :)

Do sutra, sportski pozdrav!

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Evo obecani dodatak za Nemce i Engleze nize lige:

Hajmsteten - Grojter Firt II GG3+ - Posto su i jedni i drugi raspucani u poslednje vreme, vodim se logikom da stavim GG3+ po kvoti 2.06

Vupertaler SV - Verl GG3+ - Ista prica kao iznad, a u h2h nema iksa.

Kristal Palas - Brajton 1 - Vec dva kola nemaju pobedu, igraju protiv dobrog Brajtona koji se drzi u gornjem domu i pretendent je na plej of poziciju. Sta kaze Vitja drug za njegov Palas? Kvota je sasvim pristojna, 2.35

Votford - Barnsli GG - Votford raspucan u poslednje vreme, moze ovde potencijalno i da se igra domacin daje dva, dok je Barnsli sposobam svakome da mune koji gol. GG je 1.67

Vikomb - Bristol Rovers - Uf uf uf, pogledajte h2h koji je nerealno simetrican :) Nema neresenog rezultat, samo je problem sto bi po tome trebao da dodje kec, ali su i jedni i drugi blizu opasne zone, tj crte. Keca je 2.35, ali sta igrati?

Boreham Vud - Veston - Isto tako simentrican h2h, druga utakmica sezone, ako to gledamo trebala bi dvojka. Kvota na keca je 1.55, najnamestackija moguca, probati prelaze i dvojku!!!

Istli - Veling - Takodje vrlo cudan h2h, bez remija. Problem je ovde sto je prva utakmica a po tabeli ne znam, domacin je blizu crte, gost je drugi, ne zna se ko tu ide na promociju, mozda bolje ne cackati i ostaviti za drugi deo sezone. Ili zunuti gg3+ pa ako nameste prvi prelaz u medjusobnim duelima da naplatimo :)

Karlajl - Bornmaut GG - Mada ovo je kup, ali su i jedni i drugi napadacki orijentisani, 1.6 je kvota, pa ono, ako nemate sta, moze i ovo

Bervik - Montrouz GG - Moze da se doda i 3+, posto u skotskoj cetvrtoj mnogo golova pada.

Kup Skotski ne bi komentarisao :)

Ja cu ovaj Boreham Veston da singliram sigurno prelaze a verovatno i dvojku, cisto da obavestim!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...